Alacsony színvonalú, de küzdelmes mérkőzésen az ötletesebben játszó Újpest megérdemelten győzött Kispesten a Borsodi Liga huszadik fordulójának zárómérkőzésén.

Borsodi Liga, huszadik forduló:
Kispest-Honvéd - Újpest 1-4 (0-2)
Bozsik-stadion, 3000 néző
vezette: Kassai
Kispest: Tóth - Filó (Takács, 28.), Erős G., Hrutka, Pandur - Dubecz (Mracskó, 35.), Erős K., Bárányos, Hamar - Torghelle, Sasu (Hercegfalvi, 60.)
Újpest: Vlaszák - Németh T., Vanczák, Juhár, Tamási - Korolovszky (Móri, 75.), Rósa H., Farkas, Sloncik (Cseri, 66.) - Kovács Z., Tokody (Simon, 88.)
gól: Torghelle (83.), illetve Kovács Z. (21., 90.), Tokody (42.), Rósa (61.)
sárga lap: Torghelle (23.), Bárányos (60.), Pandur (60.), illetve Tokody (59.)

Tabella, góllövőlista/sport/magyarfoci/20030315aborsodi.htmlMenetrend, eredmények/sport/magyarfoci/20020719aborsodi.htmlFTC-UTE: igazságot szolgáltatott a Sors!http://forum.origo.hu/forum/forum?act=show&fid=52820

21. perc: Sloncik indította a jobb oldalon Némethet, aki laposan középre passzolt, és Kovács Z. 5 méterről a bal alsó sarokba gurított (0-1).

42. perc: Kovács Z. emelt a bal oldalon üresen álló Tokody elé, aki fordulásból, 15 méterről kilőtte a bal alsó sarkot (0-2).

61. perc: jobb oldali beadást követően Kovács Z. visszafejelte a labdát az érkező Rósa elé, aki 4 méterről a kapuba helyezett (0-3).

83. perc: bal oldali beadás után Torghelle a rosszul kimozduló Vlaszákot megelőzve 5 méterről a kapu közepébe fejelt (1-3).

90. perc: Kovács Z. lerázta védőjét és 14 méterről a kivetődő Tóth hasa alatt a kapu közepébe gurított (1-4). Ezzel az újpesti csatár beérte a góllövőlistát 13 találattal vezető Illés Bélát (MTK).