Világbajnoki döntőnek is beillő versenyeket rendeztek Rómában - videó

Az év egyik legszínvonalasabb egynaposát hozta a Gyémánt Liga csütörtöki állomása.

2022. 04. 25.

Max Verstappen és Elaine Thompson-Herah kapta meg a sportolói Oscar-díjat

Az ötszörös olimpiai bajnok atléta és a Lewis Hamiltont legyőző világbajnok pilóta is erős mezőnyben lett a legjobb.

2021. 09. 10.

Legyőzték a tokiói olimpián három érmet nyerő sztáratlétát - videó

A Gyémánt Liga-döntőben is rekordot döntött az ötszörös olimpiai bajnok sprinter.

2021. 08. 30.

Tokióban megszületett a női sprinterek Usain Boltja, akinek már csak a világcsúcs hiányzik

Florence Griffith Joyner megdönthetetlennek hitt világrekordja is hamarosan a múlté lehet.

2021. 08. 28.

Ismét nyert a világcsúcsot ostromló ötszörös olimpiai bajnok sprinter - videó

Armand Duplantis hat méter feletti eredménnyel diadalmaskodott Párizsban rúdugrásban.

2021. 08. 27.

Minden idők harmadik leggyorsabb futását hozta a svájci verseny - videó

Shelly-Ann Fraser-Pryce nem akármilyen időt futva győzte le ötszörös olimpiai bajnok riválisát Lausanne-ban.

2021. 08. 22.

Alig maradt el a 33 éves világcsúcstól az olimpián triplázó sztáratléta - videó

A jamaicai klasszis már minden idők második leggyorsabb sprinterének mondhatja magát.

2021. 08. 06.

Bombameglepetést hozott a férfi 4*100 méteres váltó az olimpián - videó

Ha a jamaicai női váltások jobban sikerülnek, akkor a világcsúcs sem lehetett volna elérhetetlen a számukra.

Minden idők legeredményesebb női atlétája lett a legendás sprinter

A pénteki napon is történelmi eseményeket hoztak az atlétikaversenyek a tokiói olimpián.

2021. 08. 03.

Minden idők második leggyorsabb futásával került Usain Bolt nyomdokaiba a sztársprinter

Először nyerte meg valaki atlétikában sorozatban három olimpián ugyanazt a versenyszámot .

2021. 08. 02.

1980 óta nem történt olyan atlétikában, mint ami most a tokiói olimpián

Sifan Hassan nagyot lépett a történelmi triplázás felé, tovább javította délelőtti U20-as világcsúcsát 200 méteren a fiatal sprinter.

2021. 08. 01.

Thompson-Herah célba veszi Florence Griffith Joyner világcsúcsát

A háromszoros olimpiai bajnok futó saját bevallása szerint még nem adott ki mindent magából.

2021. 07. 31.

Nézze meg a hármas jamaicai győzelmet hozó 100 méteres síkfutás döntőjét - videó

Elaine Thompson Herah olimpiai csúcsot futva védte meg a címét a tokiói nyári játékokon.

Elképesztő: Megdöntötték minden idők legjobb futójának olimpiai csúcsát 100 méteren

Hármas jamaicai sikert hozott a női 100 méteres síkfutás, kettős svéd győzelem diszkoszvetésben, bombameglepetés a debütáló versenyszámban.

2020. 11. 24.

Már csak öten vannak versenyben az év női atlétája címért

Közülük négyen is világcsúcsot értek el idén.

2020. 09. 25.

Világrekordja után ezúttal nagy izgalmak árán jött össze a győzelem Duplantisnak

Már nem Shelly-Ann Fraser Pryce nyerte a legtöbb Gyémánt Liga versenyt 100 méteren.