Sport

Szabó Szebasztián

2024. 02. 11.

A férfi és a női 4x100 méteres magyar gyorsváltó ott lesz az olimpián

A magyar női staféta nem állt rajthoz Dohában, de az időeredmények alapján az ötkarikás mezőny tagja lett.

2023. 12. 09.

Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón a rövidpályás úszó-Eb-n

A magyar küldöttség ötödik érmét szerezte.

2023. 12. 07.

Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert 50 méter gyorson a rövidpályás úszó-Eb-n

Szabó a magyar küldöttség második érmét szerezte.

2023. 07. 28.

Szabó Szebasztián bíztató idővel középdöntős, Burián és Szabó-Feltóthy is továbbjutott

A tavaly Európa-bajnok férfi gyorsvátó csupán a 15. helyen végzett a világbajnokságon.

2023. 07. 23.

Megdőlt Michael Phelps legendás, utolsó világcsúcsa a vizes vébén

Két magyar szereplője is volt az első döntős programnak.

2023. 06. 25.

Kapás Boglárka győzni tudott az olimpiai kvalifikációs úszóversenyen

A magyar úszók a zárónapon négy, összesen nyolc érmet szereztek a viadalon.

2023. 06. 24.

Szabó Szebasztián szerezte a magyar úszóküldöttség első érmét Rómában

A nyitónapon 50 méteres gyorsúszásban állhatott dobogóra.

2023. 04. 11.

Megvan az első A-szintes magyar úszó a jövő évi párizsi olimpiára

Így az országos bajnokságon már a nyári világbajnokságra való felkészülés jegyében úszhat.

2023. 03. 13.

Szabó Szebasztián a világ idei harmadik legjobb idejét úszta

A 27 éves versenyző ezüstérmet nyert a marseille-i Giant Open versenysorozat első állomásán.

2022. 12. 17.

Szabó negyedik, Jakabos ötödik lett a vb-n

A rövidpályás vb-n ők ketten képviselik a magyar színeket.

2022. 12. 14.

Szabó Szebasztián vb-bronzérmes lett 50 méter pillangón

A rövidpályás világbajnokságok történetében a kilencedik magyar úszó, aki érmet nyert.

2022. 11. 18.

Milák Kristófot legyőzték az úszó ob-n

Jakabos Zsuzsanna 400 méter vegyesen országos bajnoki címet nyert.

2022. 11. 17.

Ilyen is ritkán van: Milák Kristóf nem nyert meg egy úszóversenyt

Kós Hubert országos csúccsal nyert a rövidpályás úszó ob-n.

2022. 08. 12.

Molnár Dóra bronzérmes 200 méter háton a római úszó-Eb-n

Szabó Szebasztián a nyolcadik helyen zárt 50 méter pillangón.

2022. 08. 11.

Milák szenzációs úszásával megvan az első magyar aranyérem a római úszó-Eb-n

Hosszú Katinka egy lépéssel közelebb került a 100. éremhez a római Eb-n, Verrasztó Dávid bronzérmes 400 vegyesen.

2022. 06. 24.

Milák aranyérmes, Szabó Szebasztián milliméterekkel maradt le a bronzról a vizes-vb-n

Milák Kristóf második aranyérmével megszületett a magyar vizes sportágak 100. érme a FINA világbajnokságok történetében.

2022. 06. 21.

Kapás Boglárka, Németh Nándor és Kós Hubert is döntőbe jutott, Hosszú Katinka kiesett

A szenzációs Milák Kristóf mellett is volt kinek szurkolni a Duna Arénában a vizes vb keddi napján.

Kapás Boglárka fantasztikus hajrával elődöntős, Hosszú Katinka is továbbjutott

Több remek magyar teljesítmény is született a keddi előfutamok során.

2022. 06. 19.

Hosszú Katinka úszásánál felrobbant a Duna Aréna - képek

Szabó Szebasztián csalódott volt a döntő után.

Bajnokként ünnepelték Hosszú Katinkát

A háromszoros olimpiai bajnok a hetedik helyen végzett a 200 méteres vegyesúszás döntőjében, Szabó Szebasztián hatodik lett 50 mellen.

2024. 05. 29.

Milák Kristóf bejelentkezett egy olimpiai aranyéremre

A magyar úszósztár magabiztos győzelemmel tért vissza a nemzetközi mezőnybe.

Máris megvan az év legjobban várt bokszmeccsének visszavágójának időpontja

Erre senki sem számított, máris lehet készülni az újabb nagy meccsre.

Szenzáció: a világ legjobbjai között a magyar triatlonosok, megvan az olimpiai csapat

A Magyar Triatlon Szövetség bejelentette, kik utazhatnak a párizsi ötkarikás játékokra.

Szexuális zaklatás, becsületsértés, súlyos vádak: így ért véget Szilágyi Liliána drámai története

Elképesztő fordulatok következtek be azóta, hogy a korábbi úszónő 2021-ben bántalmazással vádolta meg a saját apját.

Drámai rosszulléte után megszólalt Mike Tyson

Júliusban a nála 30 évvel fiatalabb Jake Paul ellen tér vissza a ringbe az 57 éves bokszlegenda.

2024. 05. 28.

Eltiltották az olimpiai bajnokot, nem indulhat a párizsi olimpián

Nagy bajba került a doppingoló sztáratléta.

Átírhatják a szabályokat a doppingvétség miatt eltiltott kínai szupersztár miatt

Szun Jang több mint négy éve nem versenyzett, és ugyan szabályt hoztak az övéhez hasonló esetekre, de egy ekkora sztár kedvéért akár át is írhatják azt.

Hosszú Katinka négy másodpercre van az olimpiától

A háromszoros olimpiai bajnok már jobb időket úszik, mint az országos bajnokságon.