Az MLS szombati a DC United a Philadelphia Union otthonában lépett pályára, és Stieber Zoltán gólja ellenére is kikapott a fővárosi csapat.

Stieber Zoltán már a hetedik percben gólt szerzett, de a Union még az első félidőben egyenlített. A másodikban már vezetett is a hazai csapat, de erre még volt válasza Stieberéknek.

Stieber gólja:

A győztes gólt két perccel az egyenlítés után szerezte a Philadelphia.

Nemanja Nikolics is pályára lépett, a Chicago Fire a Toronto otthonában szerepelt. A kanadai csapat már két góllal is vezetett, de a 94. percben szerzett góllal végül hatalmas izgalmak után pontot mentett a Fire.

A New England-Sporting KC összecsapáson Sallói Dánielt a vendégeknél le, Németh Krisztiánt a haziaknál becserélték.

Eredmények:
Toronto FC–Chicago Fire 2–2 (Osorio 8., V. Vázquez 22., ill. Schweinsteiger 69., Gordon 94.)
Philadelphia Union–DC United 3–2 (Ilson 37., Sapong 60., Dockal 72., ill. Stieber 7., Mattocks 70.)
New England Revolution–Sporting Kansas City 1–0 (Bunbury 44.)
Vancouver Whitecaps–Real Salt Lake 2–0
Atlanta United– Montreal Impact 4–1
Toronto FC– Chicago Fire 2–2
Columbus Crew– San Jose Earthquakes 2–1
New England Rev.– Sporting Kansas City 1–0
Minnesota United– Houston Dynamo 2–1
Los Angeles Galaxy–New York Red Bulls 2–3