Nagyon alacsony színvonalú mérkőzésen a játékosoknak komoly nehézséget okozott a labda lekezelése és megjátszása. A házigazdáknak a három pont megszerzéséhez elég volt egyetlen támadást pontosan befejezni.

Borsodi Liga, 12. forduló
MTK Hungária -Vasas 1-0 (1-0)
Hungária körút, 2000 néző
vezette: Sápi
MTK Hungária: Hajdu - Mónos, Győri (Horváth 22.), Komlósi, Elek - Czvitkovics (Madar 82.), Zavadszky (Buzsáky 64.), Jezdimirovic, Füzi - Ferenczi, Illés
Vasas: Nota - Kerényi (Kovrig 78.), Juhár, Tóth A., André - Hegedűs, Polonkai, Szili, Tóth N. - Gyánó, Zrlic (Maróti 59.)
gól: Ferenczi (34.)
sárga lap: Jezdimirovic (59.), illetve Gyánó (10.), Tóth A. (51.)

24. perc: Zavadszky vette el a labdát Juhártól a vendég tizenhatoson belül, középre gurított, de Ferenczi 4 méterről a kapu fölé emelt.

34. perc: Czvitkovics ugratta ki a lesre játszó Vasas védők között Ferenczit, aki 14 méterről a kivetődő Nota alatt a kapuba közepébe lőtt (1-0).

72. perc: Illés visszagurított labdáját Czvitkovics egy cselt követően 17 méterről, centiméterekkel lőtte mellé.

80. perc: Czvitkovics ívelt középre a jobb szélről, Illés 6 méterről a kapu fölé fejelt.

A góllövőlista élcsoportja:
10 gólos: Tököli (Dunaferr), Ferenczi (MTK)
9 gólos: Illés (MTK)
6 gólos: Egressy (Zalaegerszeg), Preisinger (Haladás), Sira (Sopron)
5 gólos: Dvéri, Tokody (Újpest), Kenesei (Zalaegerszeg), Tóth M. (Sopron), Waltner (Zalaegerszeg)
4 gólos: Filipovic (Haladás), Horváth P., Hrutka (FTC), Sasu (Kispest), Tiber (Debrecen), Vagner (Újpest)