A 89. percben szerzett góllal mentett pontot a Tatabánya Vácon a labdarúgó Borsodi Liga, 6. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Borsodi Liga, 6. forduló:
Vác - FC Tatabánya 2-2 (0-1)
Vác, 2000 néző
v.: Bognár
Vác: Köteles - Kunzo, Kovács, Udvari, Dudás (Makrai 42.) - Laskai (Vén 70.), Svintek, Sinkó - Kulcsár, Palásthy (Rusvay 85.), Rob
Tatabánya: Poleksic - Vámosi, Bakrac, Megyesi - Ngalle (Rajnay 81.), Kerényi, Gulyás, Necas (Mile 89.), Hajdú - Kouemaha, Ndjodo (Dupai 38.)
gól: Vámosi (50., öngól), Laskai (60.), illetve Kouemaha (10.), Rajnay (90.)
kiállítva: Gulyás (25.)
sárga lap: Gulyás (19., 25.), Hajdú (45+2.), Dupai (65.), Vámosi (89.)

10. perc: egy szabadrúgást követően Kerényi beadását Kouemaha 8 m-ről a hálóba vágta (0-1).

25. perc: Gulyás fellökte Palásthyt, amiért Bognár játékvezető sárga lapot adott. Gulyásnak ez már a második volt, ezért villant a piros is Bognár kezében.

50. perc: Kulcsár adott be a jobb oldalról, a menteni igyekvő Vámosi senkitől sem zavartatva felszabadíthatott volna, ám szerencsétlenül ért a labdába és a saját kapujába emelt (1-1).

60. perc: Svintek beadása után a tatabányai védők röviden szabadítottak fel, Laskai 20 m-ről, kapásból kilőtte a bal alsó sarkot (2-1).

90. perc: A csereként beállt Rajnay 20 m-ről lőtt kapura, lövése a felső lécről pattant a gólvonal mögé (2-2).

Gólveszélyes idegenlégiósa, Kouemaha révén gyorsan vezetést szerzett a Tatabánya. Gulyás fegyelmezetlensége miatt azonban emberhátrányba kerültek a vendégek, ismét nyílt lett a küzdelem, a Vác nagy erőkkel rohamozott az egyenlítésért.

A második játékrészben nemcsak egyenlítettek, hanem a vezetést is megszerezték a vendégek hibáit kihasználó váciak, de a tatabányaiak nem adták fel és egy perccel a vége előtt egyenlítettek.