Ilyen a SEAT Leon Szuperkupa belülről

Májusban bemutatkozott hazánkban is a SEAT Leon Szuperkupa, amelyen Kiss Norbert kapta el a legjobban a fonalat. Most egy kis bepillantás kaphatunk abból, hogyan nyert a második futamon.

Május első hétvégéjén hazánk gyorsasági autósportja egy új, topkategóriával lett gazdagabb. A SEAT LEon Szuperkupa már Európa több országában bizonyított, most elért hozzánk is. A kétliteres turbómotor által hajtott 300 lovas versenygépek nagyon magas technikai színvonalat képviselnek, ezért a sebességük is figyelemre méltó. Az új kupasorozat élmenői bementek a 2 perces álomhatár alá a Hungaroringen, ami csak igen komoly versenyautóknak sikerült eddig még.

Az első hétvége a tavalyi Clio Kupa bajnoknak sikerült a legjobban, Kiss Norbert egy kettős győzelemmel nyitotta a 2007-es idényt. Most egy kis bepillantás kaphatunk abból, hogy miért is ilyen gyors a fiatal versenyző, sőt a vasárnapi verseny belső kamerás felvételéből kiderül az is, hogy miként lehet a negyedik rajtkockából nyerni.