Sorozatban hetedszer, összesítésben 11. alkalommal lett bajnok a Győr nőikézilabda-csapata, miután csütörtökön is legyőzte a Ferencvárost, így 2-0-ra megnyerte a döntős párharcot.

Női NB I, döntő, 2. mérkőzés:
Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 30-25 (16-11)
Győr
v.: B. Pech, Vágvölgyi
Győr: Herr O., Lunde (kapusok) - Amorim 3, Bognár-Bódi 3, Bulatovic 2, Görbicz 4/2, Hornyák Á., Hornyák D., Korsós 1, Kovacsics 7/1, Löke 7, Orbán 1, Sirián, Soós 2, Szepesi, Tervel
FTC: Abramovic, Szikora (kapusok) - Cifra 2, Kovacsicz, Pena 7/2, Steinbach 1, Such 1, Szamoránsky 2, Szarka, Szekerczés, Szucsánszki 2, Tomori 7/3, Vérten, Zácsik 3
hetesek: 3/3, illetve 8/5
kiállítások: 4, illetve 10 perc
A két nyert mérkőzésig tartó párharc végeredménye: 2-0 a Győr javára.

Zsinórban hetedszer, összesítésben tizenegyedszer lett bajnok a Győri Audi ETO KC nőikézilabda-csapata, amely a tavalyi szezonhoz hasonlóan ismét triplázott, és a Bajnokok Ligája, illetve a Magyar Kupa mellett megnyerte az NB I-et is.

A negyedik percben ugyan 2-1-re még a Fradi vezetett, de Kovacsics kiváló játékával és négy góljával a 10. percben 6-2-re már a győrieknél volt az előny. Egy időkérés ugyan felrázta a vendégeket, és sikerült egyenlíteni (9-9), de a hajrát megnyomták a hazaiak, és a félidő 16-11-es győri előnnyel zárult.

Fordulás után már esélye sem volt a Fradinak, a hajrában Ambros Martín edző még arra is figyelt, hogy egy időkérés során elbúcsúztassa a szezon végén távozó játékosait.

A Győrnek 1957, 1959, 2005, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 és 2013 után ez a 11. bajnoki címe, amivel behozta az örökrangsorban a Ferencvárost.