A Bayern kiütötte Szoboszlaiékat, a Real Madrid az Intert verte a BL-ben

Szoboszlai Bayern Bajnokok Ligája
(L-R) Bayern Munich's French defender Lucas Hernandez, Salzburg's Hungarian midfielder Dominik Szoboszlai, Bayern Munich's German midfielder Joshua Kimmich and Bayern Munich's German defender Jerome Boateng vie during the UEFA Champions League Group A football match Salzburg v Bayern Munich in Salzburg, Austria on November 3, 2020. (Photo by BARBARA GINDL / APA / AFP) / Austria OUT
Cikkünk folyamatosan frissül
A Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójának keddi játéknapján a Szoboszlai Dominikkal a soraiban felálló Red Bull Salzburg a Bayern Münchent fogadja hazai pályán. Az első két fordulóban egyaránt nyeretlen Real Madrid és az Internazionale győzelmi kényszerrel lépnek pályára. Az Atalanta-Liverpool mérkőzésen két támadó szellemű együttes csap össze. Kövesse velünk a 21 órakor kezdődő hat találkozót!
21:00
2020. november 3.

Megkezdődtek a mérkőzések

Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

21:20

Köszöntjük kedves olvasóinkat

Köszöntjük kedves olvasóinkat ezen a számos nagy mérkőzést tartogató estén. Tartsanak velünk, és semmiről sem maradnak le, ami a Bajnokok Ligája kedd esti összecsapásain történik.

Szoboszlai Dominik is a kezdőben

Az elmúlt időszakban nyújtott nagyszerű teljesítménye alapján ebben semmi meglepő nincs. A magyar válogatott játékosa mindkét eddigi BL-meccsén gólt rúgott a szezonban.

21:33

Legendák egymás ellen

Zinédine Zidane és Antonio Conte a pályán is többször egymásra akadtak.

21:39

Íme a Real jelenlegi legkreatívabb támadótriója

Eden Hazard, Karim Benzema és Marco Asensio kezdenek a Real Madrid támadósorában. Az aranylabdás Luka Modric, illetve Vinícius Jr. ezúttal is a kispadon kaptak helyet.

21:41

Szoboszlai vs Coman

21:44

Így melegített a Liverpool az Atalanta ellen

21:46

Lukaku kimaradt az Inter kezdőjéből

Helyére Ivan Perisic került be Lautaro Martínez mellé. A szokásos három középső védős felállásban kezd Antonio Conte csapata.

21:49

Tehetségekkel támad a City

Pep Guardiola két húszévesnek, Ferrán Torresnek és Phil Fodennek is bizalmat szavazott az Olympiakosz ellen.

21:57

Kiütötte ukrán ellenfelét a Mönchengladbach

Mönchengladbach kiütéses, 6-0-s győzelmet aratott a Sahtar Donyeck vendégeként kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

A német együttesben Alassane Plea háromszor volt eredményes, ez volt a francia játékosok 12. BL-mesterhármasa. Ennél többször (18) egy országból csak a brazilok tudtak három vagy annál több gólt lőni egy mérkőzésen a legrangosabb európai kupasorozatban.A Borussia két döntetlen után először nyert a mostani csoportkörben.

A másik kora esti mérkőzésen az Atlético Madrid idegenben 1-1-es döntetlent játszott a Lokomotiv Moszkva együttesével.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló:
A csoport:
Lokomotiv Moszkva (orosz)-Atlético Madrid (spanyol) 1-1 (1-1)
gól: Mirancsuk (25., tizenegyesből), illetve Giménez (18.)

B csoport: Sahtar Donyeck (ukrán)-Borussia Mönchengladbach (német) 0-6 (0-4)
gól: Plea (8., 26., 79.), Bondar (17., öngól), Bensebaini (44.), Stindl (65.)

22:00

A bécsi terrortámadás áldozataira emlékeznek

Gyászszünettel keződik A Salzburg-Bayern összecsapás.

22:03

Szinte a középkezdésből vezet az Ajax

A 20 éves Antony góljával már az 1. percben megszerezte a vezetést az Ajax a Midtjylland otthonában.

22:05

Vezet a Salzburg

A 4. percben Mergim Berisha volt eredményes 6 méterről, a bal szélről.

22:06

A Porto is előnyben

A portugál sztárcsapat is a 4. percben került előnybe az Olympique de Marseille ellen Moussa Marega találatával.

22:09

Lewandowski ziccere

A lengyel támadó 11 méterről kapu emllé lőtt. Sok jelentősége nincs, mert lesről indult.

22:09

Ennél csak egy gyorsabb Ajax BL-gól volt korábban

17 évvel ezelőtt Andy van der Meyde még Antony-nál is gyorsabban vette be az AS Roma kapuját. 48 másodperc a 37 ellen.

22:10

A Marseille büntetőből sem tud betalálni

Dimitri Payet rontotta el a tizenegyest, így továbbra is 1-0-ra vezet a Porto.

22:11

Jó iramban, helyzetekkel indul a rangadó

A Real Madrid a belga Eden Hazard, az Inter az argentin Lautaro Martínez jóvoltából próbálkozott, eredménytelenül.

22:11

Újabb Bayern-ziccer

Gnabry egy csel után 10 méterről lőtt, de Ramalho a gólvonalról mentett.

22:12

Büntetőt kapott a Bayern

A 12. percben Szoboszlai rúgta fel Hernandezt. A VAR segítségével vizsgálják az esetet.

22:14

Nincs Bayern-büntető

A játékvezető szerint Hernandez rúgta meg Szoboszlait, így kifelé járt a szabadrúgás.

22:14

Kroos erőtlen lövése, Vidal bombája

Toni Kroos erőtlen lövését könnyedén védi Handanovic, az Inter kapusa. A másik oldalon Arturo Vidal bombája az oldalhálót érintve ment mellé. Eddig könnyedén kerülnek helyzetbe a csapatok.

22:15

Vezet a City

A 12. percben Kevin De Bruyne nagyszerű kiugratásából Ferrán Torres lő a kapuba.

22:16

Gnabry gólja sem érvényes

A Bayern sztárja betalált, de miután visszanézték, kiderült, hogy lesről indult, így még mindig vezet a Salzburg.

22:17

Vezet a Liverpool

A 17. percben Diogo Jota volt eredményes az Atalanta ellen.

22:17

Már kétgólos előnyben az Ajax

A 13. percben egy közvetett szabadrúgásból Dusan Tadics gólpassza után ő maga is gólt tud szerezni a Midtjylland ellen.

22:18

Neuer bravúrja

Szoboszlai szöglete után Ramalho fejelt 8 méterről, senkitől sem zavartatva, de Neuer hatalmas bravúrt mutatott be.

22:19

Szépít a Midtjylland

Őrült iramban kezdenek a csapatok a Midtjylland-Ajax meccsen. A 18. percben Anders Dreyer lő a rövid sarokba. 1-2

22:19

Nincs szerencséje a Bayernnek

22:20

Csak Mbappé és Haaland jobb nála

A 20 éves és 248 napos Ferrán Torresnél csupán Kylian Mbappé és Erling Haaland volt képes zsinórban négy BL-mérkőzésen gólt szerezni.

22:21

Most már tényleg büntetőt kap a Bayern

Müllert rúgták fel, méghozzá Mwepu.

22:22

Egyenlített a Bayern

Lewandowski magabiztosan értékesítette a büntetőt.

22:23

Valverde tiszta helyzete

A 23. percben Benzema készíti le tökéletesen a labdát Fede Valverdének. A Real uruguayi középpályása 11 méterről nem találta el a kaput.

22:24

Szoboszlai veszélyes szabadrúgása

Sajnos megpattant a 23. percben a lövése, így csak szöglet.

22:25

GÓÓÓL! Vezet a Real Madrid!

A 25. percben Karim Benzema góljával megszerezte a vezetést a Real Madrid. Hakimi adta haza rosszul Handanovicnak a labdát, amit a francia támadó megszerzett a kapus elől, majd az üres apuba lőtt. Bajban az Inter.

22:27

Már 700 európai gólnál jár az Ajax

A Real Madrid, a Barcelona, a Bayern München, a Juventus és a Liverpool után mindössze hatodik csapatként érte el ezt a hihetetlen számot a holland együttes.

22:28

Kettővel megy a Porto

Sergio Oliveira a 27. percben belőtte a büntetőt, így a Porto 2-0-ra vezet a Marseille ellen.

22:32

Fantasztikus első fél óra

Eddig kiváló a Salzburg és a Bayern csatája, egy másodperc megállás sincs.

22:33

A Liverpool gólöröme

22:33

Már 2-0-ra vezet a Real Madrid!

A 33. percben Sergio Ramos hajszálpontos fejesével 2-0-ra vezet a Real Madrid az Inter ellen. A spanyol együttes csapatkapitánya Toni Kroos szögletét bólintotta Handanovic kapujába.

22:34

Két góllal megy a Liverpool

A 34. percben ismét Diogo Jota volt eredményes, ez már a második gólja volt a meccsen.

22:36

LAUTARO! Szépít az Inter

A 35. percben Nicoló Barella ad szenzációs passzt Lautaro Martíneznek, aki higgadtan kilövi az alsó sarkot. 2-1-re szépít az Inter a Di Stéfanóban.

22:36

Így örülnek a Portónál

22:37

Sergio Ramos, a Real Madrid századosa

Az Inter elleni gólja volt Sergio Ramos 100. gólja a Real Madrid színeiben. Mindezt védőként érte el a 34 éves játékos.

22:38

Mit hagyott ki Lewnadowski?

A lengyel támadó volt önző, majd 15 méterről hatalmas helyzetben kapu fölé lőtt.

22:40

Már csak négyen Benzema előtt

Csupán négy labdarúgó szerzett több gólt a BL történetében, mint Karim Benzema. A 67 találatnál járó franciánál Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Raúl González és Robert Lewandowski rendelkezik több góllal. MÉG.

22:43

Koitát kell ápolni

A bokojára csúszott rá a Bayern védője.

22:45

Vezet a Bayern München

A 44. percben már a Bayernnél az előny: Müller jobb oldali beadása után Rasmus Kristensen fejelt a saját kapujába.

Ő uralja a középpályát Bergamoban

Jordan Henderson közel tökéletes első félidőt produkált az Atalanta otthonában. Közel 92 %-os passzhatékonyság, egyszerre aktív fellépés a támadóharmadban és védekezésben is.

23:00

Miatta van veszélyben a Salah, Mané, Firmino trió

Diogo Jota a nyáron érkezett meg Liverpoolba, és látszólag nagyon élvezi Jürgen Klopp bizalmát. A statisztikák alapján nem is ok nélkül: az elmúlt négy mérkőzésén öt gólt rúgott.

23:01

Kezdődik a második félidő

Madrid, Salzburg, Bergamo, Porto, Manchester, Herning - mindenhol útjára indult a labda a szünetet követően.

23:03

Három góllal megy a Liverpool

Mohamed Salah a 47. percben volt eredményes az Atalanta ellen.

23:03

Vidal után Mendy is sárgát kapott

Eddig sportszerűen zajlik a Real-Inter rangadó, csupán Arturo Vidal és Ferland Mendy kapott eddig sárga lapot.

23:05

Beindult a Liverpool

Sadio Mané az 50. percben 4-0-ra alakította az állást.

23:07

Hazard-t rúgják fel brutálisan

Az 51. percben Marcelo Brozovic rúgta fel kőkeményen Eden Hazard-t. A belga játékosnak a sérült bokája kezdett el fájni.

23:09

Nagy Salzburg lehetőség

Mwepuig tekert a jobb alsó felé, de Neuer óriási bravúrral szögletre tolta a labdát.

23:10

Öt góllal vezet a Liverpool

Diogo Jota az 54. percben is eredményes volt, így mesterhármast szerzett, a Liverpool pedig 5-0-ra  vezet az Atalanta ellen.

23:13

Uralja a meccset a City

Ez egyelőre a gólok mennyiségén nem látszik csap a kapura lövéseken: 13-0 az arány, az Olympiakosz eddig nem tudott helyzetbe kerülni, de 2004 óta tudjuk, hogy egy görög csapatnak/válogatottnak elég egyszer odakerülni...

23:19

Brazil fiatalok a Realban

A 64. percben Karim Benzema új társakat kap a két szélre: Marco Asensio és Eden Hazard helyét két tehetséges brazil, Vinícius Jr. és Rodrygo foglalja el.

23:21

Owen és a többiek

Az angol Michael Owen mellett a világ minden tájáról érkező játékosok lőttek már mesterhármast a Liverpool mezében.

23:21

Gnabry ziccere

A németek támadója egy kontra végén lőhetett 14 méterről, de a Salzburg kapusa nagyot védett.

23:22

Vázquez nehéz lövése

A 66. percben Lucas Vázquez spiccel próbálkozik egy védő takarásából, azonban pár centiméterrel pontatlanul céloz. Megúszta az Inter.

23:22

Szoboszlai lövése

A magyar játékos szépen lőtt kapura 24 méterről, de Neuer magabiztosan védett.

23:23

Bayern-kapufa

Coman lőtte szét a felső kapufát 10 méterről.

23:24

Antony és a videbíró esete

A 65. percben Antony szerezhette volna meg a második gólját a Midtjylland ellen, ha a videbíró nem érvénytelenítette volna les miatt.

23:25

GÓÓÓL! Egyenlít az Inter!

A 68. percben Ivan Perisic egyenlít a Real Madrid ellen.

23:25

Egyenlített a Salzburg

A 66. percben a cserekpnt beálló Masaya Okugawa lőtt 11 méterről a kapuba.

23:27

Már hárommal vezet a Porto

A 69. percben Marulanda Fernando Luis Diaz góljával eldönti a mérkőzést a Porto a Marseille ellen.

23:31

Közel a fordításhoz az Inter

A 75. percben Lautaro Martínez vette célba a hosszú felső sarkot, azonban kevéssel ugyan, de célt tévesztett. Marad a 2-2.

23:32

Nagy Salzburg-ziccer

Okafor volt egy kicsit önző, majd 14 méterről lőtt, de Neuer védeni tudott. Ha esetleg a hosszún egyedül érkező csapattárnak passzol..

23:32

Perisic sem talált kaput

Egy perccel Lautaro óriási helyzete után Perisic is nehéz helyzetbe hozhatta volna a Real Madridot, ám ziccere elkerüli a hosszú alsót.

23:34

Két korábbi koronavírusos a pályán az Interben

Barella helyén Gagliardini, Perisic helyén Alexis Sánchez folytatja. Két olyan futballista, akik már átestek a koronavírus-fertőzésen. A túloldalon Zinédine Zidane az aranylabdás Luka Modriccsal erősít.

23:36

GÓÓÓL! RodryGÓÓÓL!

A 80. percben két fiatal bazil tehetsége hozza össze a Real vezető gólját: Vinícius Jr. passzolt középre Rodrígónak, aki nem hibázott. Kegyetlenül belőtte a hazaiak harmadik találatát. 3-2

23:38

Ismét vezet a Bayern

A 78. percben Jerome Boateng fejjel volt eredményes bal oldali szöglet után.

23:40

Benzema mit hagyott ki...

A 83. percben Benzema egy kiváló támadás végén eldönthette volna a három pont sorsát, azonban rendkívül ügyetlenül ért a labdához kézzel, így nem sikerült belőnie az üres kapuba azt.

23:41

Eldönti a meccset a City

A 81. percben Gabriel Jesús góljával már 2-0-ra vezet a Manchester City az Olympiakosz ellen. Könnyen lehet, hogy a játék képe alapján ez a mérkőzés eldőlt.

23:42

Eldöntötte a meccset a Bayern

Leroy Sané egy visszacsel után 11 méterről lőtt a jobb felsőbe.

23:47

Jesús, a City megváltója

Gabriel Jesús utolsó hét BL-mérkőzésén összesen kilenc gól megszületésében is főszerepet játszott a Manchester City-ben, aki ezúttal csereként beállva rúgott bombagólt az Olympiakosznak.

23:48

Már 5-2-re vezet a Bayern

Lewandowski 4 méterről fejelt a kapuba a 88. percben Javi Martínez ívelése után.

23:49

Real-helyzettel zárul a rangadó

A ráadás harmadik percében Modric tartotta a labdát kiválóan, majd passzotl Benzemához, akinek a lövését Handanovic kivédte.

23:49

A Liverpool kiütéses sikere

Az angol sztárcsapat 5-0-ra győzte le idegenben az Atalantát.

23:49

Ott a harmadik City-gól

A 90. percben a csereként beállt Joao Cancelo megszerezte a City harmadik találatát.

23:50

Porto-Marseille 3-0

A portugál együttes simán verte a francia riválisát.

23:51

Itt a 6. Bayern gól

A 92. percben Lucas Hernandez is betalált, ez már kiütés.

Köszönjük a figyelmet!

Ne menjenek messzire, hamarosan hosszabb összefoglalóval jelentkezünk a mai nap mérkőzéseiről.