Robbent másolta az angol védő, óriási gólt lőtt az FA-kupában - videó

Horizontal FOOTBALL
Leicester City's Northern Irish manager Brendan Rodgers (R) congratulates Leicester City's English defender James Justin (L) after the UEFA Europa League Group G football match between Leicester City and AEK Athens at King Power Stadium in Leicester, central England on December 10, 2020. - Leicester won the game 2-0. (Photo by Ben STANSALL / AFP)
Szombat délután az angol labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában a Premier League-ben második helyen álló Leicester City 4-0-ra győzött a másodosztályban szereplő Stoke City otthonában. A vendégek az első félidő 34. percében szereztek vezetést, méghozzá egy nem is akármilyen góllal. A 22 éves James Justin két védőt is kicselezet, majd 19 méterről mértani pontossággal tekert a bal felső sarokba.