Döbbenetes bénázás után nyerte meg a Barcelona a női Bajnokok Ligáját - videó

fbl Horizontal
Barcelona's Swedish forward Fridolina Rolfo celebrates scoring the 3-2 goal during the UEFA Women's Champions League final football match between FC Barcelona and Wolfsburg in Philips Stadium, in Eindhoven, on June 3, 2023. (Photo by KENZO TRIBOUILLARD / AFP)
Szombat délután az eindhoveni Philips Stadionban rendezték a női labdarúgó Bajnokok Ligája-döntőt, amelyben az FC Barcelona és a német Wolfsburg csapata volt érdekelt. A találkozó elképesztően drámaian alakult, ugyanis a német csapat az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, a fordulás után azonban feltámadt a katalán gárda, és megfordította a mérkőzést. A Barcelona győztes gólját svéd csatár, Fridolina Rolfo lőtte a 70. percben a Wolfsburg-védők elképesztő bénázása után.