Az első félidőben a ZTE vezető góljáig még tartotta magát a Győr, utána viszont a hazaiak szemre is tetszetősen játszva, kiütéses vereséget mértek a vendégekre. A Győri ETO ezzel a vereségével visszaesett a tabella utolsó helyére.

Borsodi Liga, 14. forduló
Zalaegerszeg - Győri ETO 4-0 (2-0)
Zalaegerszeg, 5500 néző
Vezette: Drucskó
gól: Egressy (27.), Waltner (45.), Kenesei (64.), Sabo (87.)
sárga lap: Egressy (50.)
Zalaegerszeg: Turi - Kocsárdi, Urbán, Csóka, Szamosi - Nagy L. (Babati, 70.), Molnár B., Balog (Nagy Cs., 83.), Egressy - Waltner (Sabo, 63.), Kenesei
Győri ETO: Sebők - Dienes, Böjte, Bajusz (Rósa, 55.) - Regedei, Golovic, Farkas B., Vasas - Baumgartner (Oross, 77.), Szanyó, Vayer (Balla, 65.)

27. perc: Urbán tört előre, kicselezte a teljes győri védelmet, majd beadását Egressy 12 m-ről a bal felső sarokba lőtte (1-0).

45. perc: Molnár B. indította a bal oldalon Egressyt, aki középre ívelt, és Waltner 6 m-ről a hosszú sarokba csúsztatta a labdát (2-0).64. perc: Urbán hozta fel a labdát, Keneseihez passzolt, aki 18 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (3-0).

64. perc: Urbán hozta fel a labdát, Keneseihez passzolt, aki 18 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (3-0).

87. perc: Kocsárdi futott el a jobb oldalon, beadott és Sabo 7 m-ről a jobb sarokba helyezett (4-0).