Társoldalunk:

Képernyőn az olimpiáért küzdő hokisaink

2016.02.14. 09:38

A hokisaink az olimpiáért küzdenek a lengyelek ellen, a BL-ben pályára lép a Pick Szeged. Kora délután hatpontos angol derbit nézhetünk az Arsenal és a Leicester ellen, este pedig pályára lép a Barcelona is, egész nap erős a kínálat. A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 14., vasárnap:

M4 Sport
14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Észtország-Litvánia
17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Lengyelország

Hokisaink az olimpiáért küzdenekForrás: MTI/Kovács Tamás



Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, skills challenge
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Granada
14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer HC-Larvik
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - KIF Kolding
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Groningen-Ajax
15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, döntő
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Celta Vigo

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
 1.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 1. futam
 4.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 2. futam
10.15 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női kombináció
14.30: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 15 km
15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund
17.45: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női váltó

Eurosport 2
 8.45: Szánkó, világkupa, Németország, nők
11.30: Sífutás, világkupa, Falun, női 10 km
12.15: Szabadstílusú sí, világkupa, Idre
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Mönchengladbach
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Bayern München

Digisport 1
12.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester City
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool
17.05: labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Torino
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-AS Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

Digisport 3
14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő