Társoldalunk:

Az E.on Kézilabda Gála programja

2007.10.25. 13:44

Idén december 30-án a Syma-csarnok ad otthont az E.on Kézilabda Gálának.

A program:

16.00: szivacskézilabda-mérkőzés

16.20: szponzorok - Újságírók

17.45: nyitány

18.05: Médiaválogatott - E.on olimpiai csapat

18.55: ügyességi verseny a Budapest Bank-kupáért

19.15: az év kézilabdázója díjak és az év kézilabdázója közönségdíj átadása

19.45: Kelet - Nyugat női All Star-mérkőzés az E.on-kupáért

20.55: finálé

Az All Star-jelöltek, Kelet:
Kapusok: Haris Katalin (Budapest Bank-FTC), Pastrovics Melinda (Budapest Bank-FTC), Triffa Ágnes (DVSC-Aquaticum), Tatjana Vorozscova (DVSC-Aquaticum).
Jobbszélsők: Csáki Viktória (DVSC-Aquaticum), Földes Kata (ASA Hódmezővásárhelyi NKC), Kovacsicz Mónika (Budapest Bank-FTC), Nada Micsics (DVSC-Aquaticum).
Jobbátlövők: Benyáts Beatrix (DVSC-Aquaticum), Nagy Krisztina (UNIQA-Vasas), Németh Helga (Budapest Bank-FTC), Soós Viktória (Budapest Bank-FTC).
Irányítók: Kocsik Viktória (Tajtavill-Derecske), Orbán Annamária (DVSC-Aquaticum), Siti Eszter (Krim Ljubljana), Szucsánszki Zita (Budapest Bank-FTC).
Beállók: Borbély Zsanett (ASA Hódmezővásárhelyi NKC), Szabó Valéria (DVSC-Aquaticum), Szamoránsky Piroska (Budapest Bank-FTC), Lucia Uhrakova (Budapest Bank-FTC).
Balátlövők: Ilyés Annamária (Budapest Bank-FTC), Szűcs Gabriella (DVSC-Aquaticum), Tóth Tímea (Hypo Niederösterreich), Zácsik Szandra (Budapest Bank-FTC).
Balszélsők: Juhász Gabriella (Budapest Bank-FTC), Kirsner Erika (Hypo Niederösterreich), Nagy Ivett (DVSC-Aquaticum), Dagmar Stuparicova (DVSC-Aquaticum).

Nyugat:
Kapusok: Fekete Csilla (Cornexi-Alcoa Auto-Bahn), Herr Orsolya (Győri Audi ETO), Pálinger Katalin (Győri Audi ETO), Paula Ungureanu (Dunaferr NK).
Jobbszélsők: Balogh Beatrix (Cornexi-Alcoa Auto-Bahn), Kovács Angéla (Cornexi-Alcoa Auto-Bahn), Lovász Zsuzsa (Dunaferr NK), Katarina Mravikova (Győri Audi ETO).
Jobbátlövők: Aurelia Bradeanu (Győri Audi ETO), Hornyák Ágnes (Győri Audi ETO), Mehlmann Ibolya (Aalborg HK), Sopronyi Anett (Dunaferr NK).
Irányítók: Ferling Bernadett (Dunaferr NK), Görbicz Anita (Győri Audi ETO), Kamper Olívia (Cornexi-Alcoa Auto-Bahn), Temes Bernadett (Győri Audi ETO).
Beállók: Balogh Barbara (Dunaferr NK), Borbás Rita (Dunaferr NK), Ana Djokics (Győri Audi ETO), Sonata Vijunaité (Cornexi-Alcoa Auto-Bahn).
Balátlövők: Mörtel Renáta (Dunaferr NK), Szrnka Hortenzia (Cornexi-Alcoa Auto-Bahn), Tápai Szabina (Cornexi-Alcoa Auto-Bahn), Tomori Zsuzsa (Győri Audi ETO).
Balszélsők: Kenyeres Fanni, Szegedi Orsolya (Győri Audi ETO), Vérten Orsolya (Győri Audi ETO), Vincze Melinda (Dunaferr NK). 

A jelöltek között tiszteletbeli meghívottként szerepel Kenyeres Fanni, Kirsner Erika, Mehlmann Ibolya, Siti Eszter és Tóth Tímea.


E.on olimpiai csapat - Médiaválogatott
A meghívottak:
E.on olimpiai csapat: Balogh Gábor, Biros Péter, Borsos Attila, Deák Bárdos Mihály, Kiprich József, Kovács Katalin, Marosi László, Noszály Sándor, Szécsi Zoltán, Szuper Levente, Zsivoczky Attila
Edző: Faragó Tamás.
Médiaválogatott: Azurák Csaba, Éles József, Gesztesi Károly, Gundel Takács Gábor, Harsányi Levente, Klausmann Viktor, Kovács Ko-Ko István, Liptai Claudia, Mezei Richárd, Nacsa Olivér, Szebeni István
Edző: Rátgéber László

KAPCSOLÓDÓ CIKK