A svéd teniszlegenda fia első győzelmét aratta ATP-versenyen

WEB_SPORT Stockholm Open Horizontal TENNIS
Leo Borg jelenleg 437. a világranglistán
Első győzelmét aratta kedden a férfi teniszezők tornáit szervező ATP körversenyén Björn Borg fia, Leo.

A 20 éves svéd játékos szabadkártyával indult a svédországi Bastadban zajló viadalon, s az első körben honfitársát, Elias Ymert búcsúztatta 7:6, 6:3-mal.

Leo Borg jelenleg 437. a világranglistán Forrás: TT News Agency via AFP/TIm Aro/TT/Anders Wiklund

Leo Borg jelenleg 437. a világranglistán és általában alacsonyabb kategóriájú versenyeken vesz részt.
"Nagyon elégedett vagyok a mai teljesítményemmel - értékelt győzelme után. - Jó tenisz volt, boldog vagyok. Őrület. Nagyon keményen, évekig dolgoztam azért, hogy legyen eredmény, és ma sikerült nyernem."

Björn Borg minden idők egyik legjobb teniszezője, az 1970-es és 1980-as években 11-szer nyert Grand Slam-tornát, mielőtt mindössze 25 évesen visszavonult.