Nem mindennapi védést mutatott be a harmadosztályú Bristol Rovers finn kapusa, Anssi Jaakkola az FA-kupa második fordulójából megismételt mérkőzésen a negyedosztályú Plymouth otthonában, amellyel továbbjutáshoz segítette a csapatát.

Az első mérkőzésen 1-1 játszott a két csapat, így jöhetett a megismételt mérkőzés. A meccs esélyese a Bristol Rovers volt, amely végül Alex Rodman 68. percben szerzett találatával harcolta ki a továbbjutást.

A sikerhez azonban legalább ugyanannyira kellett a finn kapus, Anssi Jaakkola elképesztő védése, mint Rodman találata.

A hazaiak az eset után azt reklamálták, hogy a labda áthaladt a gólvonalon, de a játékvezető nem így látta. A Bristol Rovers a következő körben az ugyancsak harmadosztályú Coventry ellen játszik majd.