Távozik a svájci FC Lugano csapatától a magyar labdarúgó-válogatott védője, Kovács Ákos - jelentette be a klub hivatalos oldalán.

Kecskés 2018 nyarán igazolt ingyen a svájci együtteshez az olasz Atalantától. Az első idényében csak kiegészítő szerep jutott neki, a következő évben már 26 bajnoki mellett két Európa-liga-mérkőzésen és egy kupameccsen is pályára lépett, ráadásul két gólt is szerzett, az előző szezonban pedig 29 meccsen játszott a bajnokságban.

Kecskés is tagja volt a magyar válogatott Eb-keretének, de egyetlen meccsen sem lépett pályára a tornán Forrás: AFP/Attila Kisbenedek

A 25 éves középhátvéd korábban a lengyel Korona Kielcében, a Termalica Niecieczában és az Újpest FC-ben is szerepelt. A kétszeres válogatott labdarúgó tagja volt az Európa-bajnokságon szereplő magyar csapat keretének, mind a három csoportmérkőzésre nevezték, de egyiken sem lépett pályára.