A magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Paksi FC a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a jövőben Waltner Róbert irányítja a csapatot. A fiatal edző az MTK-hoz távozoó Bognár György helyét vette át.

Az egykori kiváló, hatszoros válogatott csatár, Waltner Róbert magyar bajnok (01/02), bronzérmes (06/07) és gólkirály (07/08) volt. A több mint húsz évet felölelő profi játékos pályafutása során megfordult az argentin sztárcsapatnál, a Boca Juniorsnál, futballozott Cipruson, az Egyesült Arab Emírségekben, valamint Ausztriában is.

Edzői életpályája immáron hét évet ölel fel.

Waltner Róbert lett a Paks edzője Forrás: paksifc.hu

"Izgatott vagyok és nagyon várom a kezdést, szeretnék már találkozni a csapattal. Boldog vagyok, hogy itt folytathatom a munkát. A Paks mindig is egy szimpatikus klub volt számomra. Haraszti Zsolt személye pedig döntő volt számomra, akinél

- mondta Waltner a kontraktus aláírását követően.