Percekig ünnepelték a magyar szurkolók Szalai Ádámot

Germany - Hungary Sports soccer Nations League A Horizontal, Szalai Ádám
23 September 2022, Saxony, Leipzig: Soccer: Nations League A, Germany - Hungary, Group Stage, Group 3, Matchday 5 at Red Bull Arena, Hungary's goal scorer Adam Szalai (M) celebrates with Dominik Szoboszlai and Attila Szalai (r) after his goal to make it 0:1. Photo: Robert Michael/dpa (Photo by ROBERT MICHAEL / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP)
Percekig ünnepelte a magyar közönség a lefújás után Lipcsében a németek ellen győztes gólt szerző Szalai Ádámot.

A csapatkapitány zseniális gólt szerzett, de nem csak emiatt, hanem az elmúlt évekért is óriási ünneplést kapott. A szurkolók percekig skandálták a nevét.

Szalai Ádám hétfőn utoljára lép majd pályára a magyar válogatottban, az olaszok elleni, hazai Nemzetek Ligája-meccsen a Puskás Arénában.