Óriási pofont kapott a magyar válogatott Schäfer csapata a Bundesligában

Horizontal
Leverkusen's Dutch defender Mitchel Bakker (R) scores the 5-0 goal during the German first division Bundesliga football match Bayer Leverkusen v Union Berlin in Leverkusen, western Germany on November 6, 2022. (Photo by INA FASSBENDER / AFP) / DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO
A magyar válogatott Schäfer Andrást sérülés miatt nélkülöző Union Berlin súlyos, 5-0-s vereséget szenvedett Leverkusenben a német labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A gól nélküli első félidőt követően a szünet után fél óra alatt ötször eredményes leverkuseniek mindössze harmadszor gyűjtötték be a három pontot a Bundesligában ebben az idényben, míg a forduló előtt éllovas fővárosiak

a szombaton győzelmet arató, címvédő Bayern mögé szorultak a második helyre.