Botrányos tömegverekedés a Nemzetek Ligája-meccsen, négy focistát is kiállított a bíró - videó

Mexico v United States: Semifinals - CONCACAF Nations League GettyImageRank2 Color Image soccer international team soccer Horizontal SPORT
LAS VEGAS, NEVADA - JUNE 15: Weston Mckennie #8 of USA looks on as the scuffle continues with Santiago Giminez #11 of Mexico and his teammates in the first second half during the 2023 CONCACAF Nations League semifinals at Allegiant Stadium on June 15, 2023 in Las Vegas, Nevada. Louis Grasse/Getty Images/AFP (Photo by Louis Grasse / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)
A CONCACAF Nemzetek Ligája A divíziójának elődöntőjében megrendezett Egyesült Államok-Mexikó futballmérkőzés rendkívül feszült hangulatban zajlott. A játékosok között többször is tömegverekedés robbant ki, a játékvezető összesen négy focistát zavart le a pályáról.

A 69. percben a mexikói Cesar Montes rúgta fel durván az egyik amerikai játékost, ami után megrohamozták a szabálytalan focistát és többen is összeverekedtek.

A dulakodásban az agresszíven fellépő Weston McKennie-ről még a mezt is letépték,

a bíró mindkét futballistát, Montest és McKennie-t is azonnali pirossal kiállította.

Nem ez volt az egyetlen balhé a meccsen, a 86. percben újra egymásnak feszültek a dühös játékosok

és az újabb tömegverekedés után Sergino Dest és Gerardo Arteaga is piros lapot kapott,

így mindkét válogatott 9-9 emberrel fejezte be a találkozót, amely 3-0-s amerikai győzelemmel ért véget.