A magyar U21-es labdarúgó-válogatott gól nélküli döntetlent játszott Skóciával az Európa-bajnoki selejtezősorozat keddi játéknapján az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Gera Zoltán együttese az első félidőben veszélyesen futballozott, több helyzetet is kialakított, a fordulást követően viszont inkább a skótok álltak közelebb a győzelemhez, ráadásul Hegyi Krisztián a 88. percben kivédte Ben Doak büntetőjét. A West Ham Unitedtől jelenleg kölcsönben az angol harmadosztályú Stevenage csapatában játszó magyar kapus bravúrját ITT nézheti meg.

A magyar csapat sorozatban három vereség után szerzett pontot.

Eredmény, B csoport:
Magyarország-Skócia 0-0

Az állás: 1. Spanyolország 13 pont/5 mérkőzés, 2. Skócia 10/5 (7-3), 3. Belgium 10/5 (5-3), 4. MAGYARORSZÁG 7/6, 5. Kazahsztán 3/4, 6. Málta 0/5

A hatosból a csoportelső automatikusan kijut a 2025-ös szlovákiai kontinensviadalra, míg a másodikra pótselejtező vár. A selejtezősorozat jövő októberig tart, a magyarok márciusban Kazahsztánba látogatnak.