Társoldalunk:

A férfiaknak is a csoportelsőség a tét a vízilabda-Eb-n

2020.01.18. 09:25

Januárban szinte minden nap drukkolhatunk magyar csapatoknak nemzetközi sorozatban. Szombaton a férfi vízilabda-válogatottra vár fontos meccs Málta ellen, akiket a lehető legtöbb góllal kell legyőzniük Vámos Mártonéknak, hogy jobb legyen a gólkülönbségük a spanyoloknál, és ezzel megnyerjék a csoportot.

M4 Sport
15.15: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, DVTK Jegesmedvék-Hydro Fehérvár AV19
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Magyarország-Málta
20.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Szerbia-Hollandia

Sport 1
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DVSC-Thüringer
16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok-Koprivnica
18.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Érd-Lubin

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Union Berlin
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New Orleans Pelicans-Los Angeles Clippers

Eurosport 1
9.35: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, női 10 km klasszikus
10.50 és 14.00: Alpesi sí, világkupa, Sestriere, női óriás-műlesiklás
12.00: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás
15.05: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi váltó
15.50: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt
20.00: Autósport, Formula-E, Santiago

Eurosport 2
8.25: Tenisz, ATP-torna, Adelaide, döntő
10.55: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, férfi 15 km klasszikus
14.00 és 19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, elődöntő
17.30: Hódeszka, világkupa, Laax, férfi félcső

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sampdoria
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino

Digisport 3
18.00: Motorsport, SuperEnduro GP, La Coruna

Spíler 1
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Tottenham Hotspur
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Crystal Palace

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Alavés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sevilla
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid