Társoldalunk:

A Chelsea döntőt játszik a klub-vb-n, pályán a Real Madrid, a Bayern München, az MU és a City is

2022.02.12. 08:39

A magyar labdarúgó-bajnokságban (OTP Bank Liga) Paks-Gyirmót, Debrecen-Mezőkövesd és Puskás Akadémia-MTK meccset rendeznek. A klubvilágbajnokság döntőjében pályára lép a Chelsea, az angol Premier League-ben a Manchester United és a Manchester City, a német Bundesligában Bayern München, a spanyol La Ligában a Real Madrid játszik, míg az olasz Serie A-ban Napoli-Inter rangadót rendeznek. Folytatódik a pekingi téli olimpia, de kosárlabda és kézilabda is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések:

M4 Sport
8.30: Téli olimpia, Peking, sífutás, 4x5 km-es női váltó
10.00: Téli olimpia, Peking, sílövészet, férfi 10 km sprint
12.00: Téli olimpia, Peking, síugrás, férfi nagysánc
14.15 és 15.45: Téli olimpia, Peking, jégkorong, férfi csoportmérkőzés, Orosz csapat-Csehország
15.00: Téli olimpia, Peking, női szkeleton
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadámia-MTK

M4 Sport+
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Gyirmót
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Mezőkövesd
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Szolnok

Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Odense
19.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Besancon-Mosonmagyaróvár
23.00: Kosárlabda, NBA, Portland Trail Blazers-New York Knicks

Sport 1 (Németország)
17.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, döntő, Palmeiras (brazil)-Chelsea (angol)

Klubvilágbajnok lehet a ChelseaForrás: AFP/Giuseppe Cacace

Sport 2
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Internazionale
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Venezia

Eurosport 1
8.30: Téli olimpia, Peking, sífutás, 4x5 km-es női váltó
9.55: Téli olimpia, Peking, sílövészet, férfi 10 km sprint
11.25: Téli olimpia, Peking, jégkorong, férfi csoportmérkőzés, Németország-Kína
11.55: Téli olimpia, Peking, síugrás, férfi nagysánc
13.45: Téli olimpia, Peking, műkorcsolya, jégtánc rövidprogram
15.40: Téli olimpia, Peking, jégkorong, férfi csoportmérkőzés
22.50: Autósport, Formula-E, Mexikóváros

Eurosport 2
9.00: Téli olimpia, Peking, gyorskorcsolya, gyorskorcsolya, női csapatverseny, férfi 500 m
10.50: Téli olimpia, Peking, jégkorong, női negyeddöntő, Finnország-Japán
11.55: Téli olimpia, Peking, műkorcsolya, jégtánc rövidprogram
13.45: Téli olimpia, Peking, női szkeleton
15.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
17.00: Kerékpár
21.30: Golf, PGA Tour, Phoenix Open

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Leeds
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nice

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Lille

Spíler 1
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-Bayern München
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Manchester City

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Vigo
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Osasuna
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Getafe

Arena4
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Mainz
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Stuttgart
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-St. Pauli