Összesítésben 2-0-ra vezet a Partizan férfikosárlabda-csapata a Hemofarm Vrsac ellen a három győzelemig tartó szerb bajnoki döntőben. A szerdai, verseci mérkőzést 86-81-re nyerte a belgrádi együttes, igaz, a mérkőzést mindössze hat játékos fejezte be a pályán az utolsó percben kitört tömegverekedés miatt.

A találkozó utolsó percében, 80-78-as Partizan-vezetésnél a hazaiak játékosa, Raško Katia lekönyökölte Aleksa Maricot, aki sdühösen visszaütött. A lökdösődésből pillanatok alatt hatalmas tömegverekedés lett, amelynek végén 18 játékost is kiállítottak, így a mérkőzést végül - mint egy streetball-mérkőzést - 3 a 3 ellen fejezték be a felek.

A Partizan 86-81-re nyert, így összesítésben 2-0-ra vezet a bajnoki döntőben.

A szerb szövetség csütörtökön döntött, a 18 verekedőre összesen 61 ezer eurós büntetést szabott ki.