Strandröplabda: bajnok a Kiss, Bán és a Lutter, Szombathelyi páros

Lutter Eszter és Szombathelyi Szandra megvédte a bajnoki címét
A férfiaknál a Kiss Dániel, Bán Viktor páros, míg a nőknél a címvédő Lutter Eszter, Szombathelyi Szandra kettős nyerte meg a strandröplabdázók országos bajnokságának döntőjét vasárnap.

Az ob júniusban Csepelen kezdődött, majd Siófokon folytatódott, és a tatai forduló után a Lupa-tavi döntővel zárult. A fináléban az első három tornán szerzett pontok alapján nemenként 16-16 páros vehetett részt.

A fériaknál a győztes Kiss Dániel, Bán Viktor duó gyászkarszalaggal játszotta le a tornát, a döntő előtt pár nappal halt meg az egyik edzőjük Valicsné Bóta Enikő. A páros neki ajánlotta a sikert. Kiss és Bán teremröplabdában a Magyar Kupában és a bajnokságban is ezüstérmes lett a Pénzügyőr játékosaként, homokon sikerült aranyérmet nyerniük.

Lutter Eszter és Szombathelyi Szandra párosa nyerte meg a bajnoki címet a nőknél. A nemzetközi tornákon is résztvevő duó címet védett, mert 2018-ben is ők nyerték az országos bajnokságot.

Lutter Eszter és Szombathelyi Szandra megvédte a bajnoki címét Forrás: redbull.com