Dzsudzsák Balázs csapata, az Anzsi Mahacskala hazai pályán 2-1-re legyőzte a Dinamo Moszkvát az orosz bajnokság 21. fordulójában. A magyar szélsőt a 78. percben lecserélték. Sikerével a Mahacskala már negyedik a tabellán.

Orosz bajnokság, 21. forduló:
Anzsi Mahacskala - Dinamo Moszkva 2-1 (1-1)
Buszufa (22.), Prudnyikov (71.), illetve Voronyin (44.)

Dzsudzsák Balázsnak ez volt a harmadik bajnokija az Anzsiban. A Tom Tomszk elleni győztes meccsen a 60., a Dinamo Moszkva elleni vesztes találkozón pedig a 88. percben cserélték le.

Ezúttal a 78. percig volt a pályán, amikor a 26. születésnapját augusztus 22-én, azaz hétfőn ünneplő cseh támadó, Jan Holenda állt be a helyére.

Jövő szombaton az utolsó előtti Rosztovhoz látogat a Mahacskala, amely vezetői olaszországi hírek szerint szóban már megegyeztek az Inter-csatár Samuel Eto'o átigazolásáról. A 30 éves kameruni hétfőn vagy kedden aláírhat az orosz csapathoz - legalábbis az ügynöke, Claudio Vigorelli szerint.

Buszufa óriási védelmi hiba után szerzett vezetést az Anzsinak:

A Herthában és a Liverpoolban is megfordult Voronyin közelről egyenlített:

A csereként beállt Ivanov remek ballábas keresztlabdáját finom mozdulattal pöckölte kapuba Prudnyikov, a Dinamo-kapus már a gólvonal mögül kanalazta ki a labdát: