Élő közvetítés
Lengyelország
ÉLŐ
Hollandia
75 éves átoknak vetett végez az Egyesült Államok labdarúgócsapata magyar idő szerint csütörtök hajnalban, miután 25. mexikói mérkőzésén végre győzni tudott a házigazda válogatott ellen. Jürgen Klinsmann együttese Michael Orozco Fiscal 80. percben szerzett góljával 1-0-ra nyert.

"Az amerikai szurkolók nagyon boldogk lehetnek, hiszen történelmet írtunk" - nyilatkozta a mérkőzés egyetlen góljának szerzője, Orosco Fizcal. A játékos a 77. percben lépett pályára, és három perccel később már eredményesnek is bizonyult.

"Azt mondtam a fiúknak a mérkőzés előtt, ez egy nagy pillanat lehet a számunkra, ragadjuk meg. Boldog vagyok, hogy a sok-sok munka sikerre vezetett" - mondta Jürgen Klinsmann, az amerikaiak szövetségi kapitánya.

A felek korábban 24-szer játszottak egymással Mexikóban, 23 hazai siker mellett egy döntetlen született: 1997-ben 0-0 lett az eredmény.