M4 Sport
9.45: Autósport, Forma-2, Azeri Nagydíj, 1. futam
11.45 és 14.30: Autósport, Forma-1, Azeri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.15: Labdarúgás, NB I, Paks-Videoton
18.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Haladás
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ferencvárosi TC | 33 | 23 | 5 | 5 | 80-30 | 50 | 74 | D GY GY V GY |
2. | Paksi FC | 33 | 17 | 9 | 7 | 51-42 | 9 | 58 | V GY D D GY |
3. | Puskás Akadémia FC | 33 | 15 | 8 | 10 | 60-35 | 25 | 55 | GY V GY GY GY |
4. | Fehérvár FC | 33 | 16 | 11 | 6 | 55-40 | 15 | 54 | D V GY V D |
5. | DVSC | 33 | 14 | 13 | 6 | 49-48 | 1 | 48 | V GY V GY V |
6. | Kecskeméti TE | 33 | 13 | 14 | 6 | 45-45 | 0 | 45 | GY D D GY GY |
7. | DVTK | 33 | 12 | 12 | 9 | 50-56 | -6 | 45 | GY D V GY D |
8. | MTK Budapest | 33 | 12 | 13 | 8 | 43-62 | -19 | 44 | GY V V V D |
9. | ZTE FC | 33 | 12 | 14 | 7 | 54-60 | -6 | 43 | D GY GY D V |
10. | Újpest FC | 33 | 11 | 18 | 4 | 45-67 | -22 | 37 | V V GY V V |
Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, PSG-Kielce
19.15: Jégkorong, divízió 1-es vb, Magyarország - Nagy-Britannia
Sport 2
13.30 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Leganés
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
Eurosport 1
11.00, 17.15 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
16.00: Autósport, Formula-E, futam, Párizs
Eurosport 2
12.00: Autósport, Formula-E, időmérő, Párizs
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart
21.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Chicago Fire
Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Chievo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus
Digisport 2
13.45: Amerikaifutball, HFL, Nyíregyháza Tigers-Budapest Eagles
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nantes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Amiens
Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Ross County
16.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
Spíler1 TV
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Stoke City
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-West Bromwich Albion
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Chelsea
21.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Boston Bruins