Összesítésben egy gólon múlott, hogy nem jutott a férfikézilabda EHF-kupa nyolcaddöntőjébe a Győri Tento ETO KC, miután vasárnap a minszki visszavágón 32-26-ra kikapott a fehérorosz Meskovótól. A Dunaferr kettős győzelemmel búcsúztatta a Cyprus College együttesét.

Férfi EHF-kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó:
Meskovo (fehérorosz) - Győri Tento ETO KC 32-26 (16-11)
továbbjutott: a Meskovo, 54-53-as összesítéssel.

Az első találkozón ötgólos vereséget szenvedő Meskovo nagy iramot diktált, és a szünetre ledolgozta hátrányát. A Győr azonban nem adta fel a küzdelmet, felzárkózott, sőt negyedórával a lefújás előtt még három góllal jobban állt összesítésben ellenfelénél. Aztán a hajrában a némi bírói támogatást is élvező hazaiak nagy nehezen mégis kicsikarták a továbbjutást.

A nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó:
Cyprus College (ciprusi) - Dunaferr SE 17-40 (7-18)
tj.: a Dunaferr, kettős győzelemmel.

Az egy héttel ezelőtti, 21 gólos magyar győzelem rányomta bélyegét a visszavágóra, a ciprusiaknak még az sem jött össze, hogy szorossá tegyék a mérkőzést. Ezúttal 23 találattal bizonyult jobbnak a Dunaújváros. A nyolcaddöntő sorsolását kedden tartják Bécsben.

A Boszna Szarajevo hazai pályán magabiztos győzelmet aratott a dán Skjern Handball felett a Bajnokok Ligájában, de ezzel is csak a negyedik helyen áll a G csoportban, amelyből a Fotex KC Veszprém már továbbjutott.

G csoport, 4. forduló:
Boszna Szarajevo (bosnyák) - Skjern Handball (dán) 27-18 (13-7)

A csoport állása: 1. Fotex 8 pont (már továbbjutott), 2. Skjern 3 (96-98), 3. Kielce 3 (111-128), 4. Szarajevo 2.

Az RK Zagreb magabiztosan győzte le Éles József és Doros Ákos együttesét, a görög Filipposz Veriaszt, s ezzel négy forduló után a második helyen áll a Pick-Szeged mögött az E csoportban.

E csoport, 4. forduló:
RK Zagreb (horvát) - Filipposz Veriasz (görög) 32-21 (16-10)

A csoport állása: 1. Szeged 6 pont, 2. RK Zagreb 4 (107-91), 3. Veriasz 4 (107-117), 4. Sandefjord 2.