Lisztes Krisztián a labdarúgó Soproni Ligában szereplő Paksi FC-hez igazolt. A 33 éves, 49-szeres válogatott középpályás kétéves szerződést kötött az előző idényben 11. helyen végzett paksiakkal.

"Sokat jelentett, hogy Gellei Imre a Paks edzője, ez garancia számomra, hogy jó kezekben leszek. Tudom, hogy a Paks eddig nem szerepelt valami fényesen az élvonalban, azon leszek, hogy játékommal hozzásegítsem a klubot egy jó eredményhez" - mondta Lisztes, aki korábban éveken át futballozott a német Bundesliga két élklubjában, a VfB Stuttgartban és a Werder Bremenben.

Előbbivel német kupát nyert és KEK-döntőt is játszhatott, utóbbival pedig bajnoki címet szerzett 2004-ben. Az elmúlt fél évben a Bundesliga másodosztályában szereplő Hansa Rostockban légióskodott.