Dzsudzsák Balázs csereként szerzett pontot érő gólt a Rubin Kazany-Dinamo Moszkva orosz bajnokin.

Az éllovas Zenit mögött hihetetlenül szoros az orosz bajnokság élmezőnye, a második és a kilenc helyezett között mindössze négy pont a különbség.

Éppen ezért volt nagy jelentősége a Rubin és a Dinamo meccsének, mivel mindkét csapat ott található a dobogóra hajtók között. A Rubin kezdte jobban a meccset, Portnjagin két emberen hámozta át magát, majd lövése felperdült az egyik becsúszó Dinamo-játékoson, és a léc alá hullott.

Dzsudzsákot a 62. percben cserélte be edzője Zsirkov helyére, és a 77. percben kiderült, hogy ez remek döntés volt, a magyar válogatott szélső ugyanis szemfülesen lecsapott egy kipattanóra, és az ötösről bebikázta.

A vége így 1-1 lett, amivel igazán egyik csapat sem lett kisegítve. A Dinamónak 26 pontja van, amivel a negyedik, a Rubinnak kettővel kevesebb, és így a kilencedik.