Egy ollózás és kétgólos előny után is ki tudott esni a Monaco - videó

fbl Horizontal
A Guingamp-játékosok öröme, Fabregasék bánata
Hiába az edzőváltás, Leonardo Jardím sem tudott csodát tenni hirtelen a Monaco csapatával, pedig nem voltak messze a továbbjutástól a francia Ligakupában.

A Monaco egy kiállítással kezdte a Giungamp elleni elődöntőt, Vainqueur kapott pirosat, de nem sokkal később Rony Lopes fantasztikus góljával megszerezte a vezetést a Jardím-csapat.

Golovin góljával már 2-0-ra vezetett a Monaco, de a Guingamp szempontjából a legjobbkor jött az egyenlítés, a 46. percben Mendy talált be, majd az 55. percben Marcus Thuram bombagóljával lett 2-2, és el is jutottak a tizenegyesekig a csapatok.

Az előny itt is a Monacónál volt, Fabregas találata után vezettek, de később Henrichs, Glik és Diop is hibázott, így a Guingamp jutott a döntőbe.

A Guingamp-játékosok öröme, Fabregasék bánata Forrás: AFP/Fred Tanneau

A döntőben a Strasbourg vagy a Bordeaux lesz a Giungamp ellenfele. A Monaco előtt egyébként a PSG-t is a Giungamp ejtette ki.