Biztató eredmények Brnóban

Augusztus 5-én, szerdán a cseh motorsport fellegvárában, Brnóban tesztelt a Warm Up Racing. A teszt elsődleges célja volt, hogy Válint Tibor és Spitzmüller Csaba megismerkedjenek az új pályával, és felkészüljenek a szeptember elején megrendezendő versenyre.

A Warm Up Racing mellett a cseh Scuderia Praha csapata is képviseltette magát a pályán. Szerencsére sütött a Nap, így a körülmények adottak voltak a jó köridők eléréséhez.

A délelőtt folyamán senkinek sem sikerült átlépnie a mágikus 2.10:00-es köridőt, ám délután majd Válint lett a legjobb 2.09:06-os köridővel. Szorosan mögötte Spitzmüller Csaba végzett, aki 2.09:07-es idejével ismét bebizonyította, hogy nem csak a terepen tudja az ideális íveket.

Az eredmények biztatóak, reméljük Válint Tibor ismét egy kiváló eredménnyel visszaszerzi vezető pozícióját a bajnokságban. A Racing Days 2009 Brno szeptember 4-6. között várja az érdeklődőket.

Az [origo] Ferrari Challenge alrovata a Warm Up Racinggel együttműködésben készül.