A Dunaferr gyors vezetését követően a vendégek ritmust váltottak, és nemcsak mezőnyfölényben játszottak, hanem pontos támadásaikkal még az első játékrészben megérdemelten szerezték meg a vezetést. A folytatásban mindent megpróbált a hazai együttes, ám egyenlítenie nem sikerült. A ZTE győzelmével négy pontra megközelítette a listavezető MTK-t.

Borsodi Liga, 32. forduló:
Dunaferr - Zalaegerszeg 1-2 (1-2)
Dunaújváros, 1500 néző
vezette: Dubraviczky
Dunaferr: Bita - Sowunmi, Éger, Salamon, Kiss Gy. - Balaskó, Bagoly, Jäkl, Rósa H. - Lengyel (Nikolov 33.), Tököli
Zalaegerszeg: Turi - Kocsárdi, Urbán, Král, Szamosi - Nagy L., Molnár B., Balog, Róth (Bonchis 69.) - Waltner (Ljubojevic, 85.), Kenesei
gól: Balaskó (11.), illetve Molnár B. (19.), Róth (30.)
sárga lap: Rósa H. (41.), Balaskó (74.), Tököli (76.), illetve Nagy L. (69.)

11. perc: Rósa lövése levágódott a védőkről, Tököli 10 méterről ismételt, ezt Turi vetődve védte, a kipattanót Balaskó közelről értékesítette (1-0).

19. perc: Kenesei középen ugratta ki Molnár Balázst, aki ballal, 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-1).

30. perc: zalaegerszegi akció végén fordított a vendégcsapat. Balog indította a jobb oldalon Waltnert, akinek pontos beadását Róth 6 méterről a hálóba lőtte (1-2).

48. perc: Éger hosszú indítását Tököli 17 méterről, kapásból a jobb alsó sarokra lőtte, Turi szögletre mentett.

71. perc: Bonchis bal oldali szögletét Kenesei 4 méterről a földre fejelte, Bita megfogta a labdát.

91. perc: a kitámadó dunaújvárosi védők mellett egy kontraakció után Nagy L. már csak Bitával állt szemben, de hibázott.