Gyenge iramú és színvonalú mérkőzésen a Videoton tavaszi leggyengébb teljesítményét nyújtotta, mégis úgy látszott, hogy pontot szerez, de kitűnő hajrának köszönhetően a Kispest kiharcolta megérdemelt győzelmét.

Borsodi Liga, 32. forduló:
Videoton - Kispest-Honvéd 1-2 (0-1)
Székesfehérvár, 1500 néző
vezette: Kassai
Videoton: Végh - Kovács B., Pomper, Vilotic (Hamar, 76.) - Szalai (Komódi, 66.), Csató, Tóth B., Bekő, Dvéri - Terjék, Földes (Sorato, 63.)
Kispest: Tóth J. - Téger, Lőrinc, Dulca - Babos Á., Füzi K., Dubecz, Balint, Németh (Kovács B., 66.) - Sasu, Borgulya (Torghelle, 65.)
gól: Terjék (78.), illetve Sasu (29.), Kovács B. (93.)
kiállítva: Terjék (90.)
sárga lap: Kovács B. (67.), Bekő (82.), Dvéri (90.), illetve Dulca (42.), Dubecz (84.)

15. perc: Csató átadását követően Dvéri ügyesen átjátszotta őrzőit és 17 méterről centiméterekkel emelt a kapu fölé, majd Szalai beadását 5 méterről, kapásból Földes lőtte mellé.

29. perc: a jobb oldalon Babos indította Sasut, aki kicselezte a rátámadó Pompert és 12 méterről a kapu jobb oldalába emelt. A menteni igyekvő Kovács Béle már csak a gólvonalon túl érte el a labdát (0-1).

78. perc: Csató fejese után Terjék 4 m-ről előbb Tóth kapusba lőtt, a kipattanó labdát másodszorra már az üres kapu jobb oldalába továbbította (1-1).

90. perc: Dvéri sárgalapos figyelmeztetése miatt Terjék megjegyzést tett a játékvezetőre, aki azonnal kiállította a fehérvári csatárt.

93. perc: Kovács Béla balról vezette kapura a labdát, s 8 méterről Végh mellett a kapu közepébe talált (1-2).