2023. 06. 09.

A csodás budapesti atlétikai-vb a nyaralást is átírja

Bartha-Kéri Bianka a világbajnokság gondolatától is izgatott lesz.

2022. 06. 18.

Élete lehetőségeként tekint a 2023-as budapesti világbajnokságra a magyar futónő

A 800 méter legjobb hazai atlétája fantasztikus formában várja a június végi országos bajnokságot is.

2022. 06. 09.

Nagy lépést tett az Eb-szereplés felé a magyar futónő

Bartha-Kéri Bianka győzelemmel zárt egy norvégiai atlétikai versenyen.

2022. 06. 06.

Több magyar egyéni rekord született a csehországi atlétika versenyen

Bartha-Kéri Bianka 800 méteren második lett.

2022. 02. 25.

Új helyszínen jön a téli időszak legnagyobb hazai atlétikai versenye

Magyarország első igazi fedett pályás atlétikai létesítményében számos nagyszerű teljesítmények lehetünk majd szemtanúi a hétvégén.

2021. 12. 04.

A fantasztikus szezon után a világ legjobb sportolói közé kerültek a magyar atléták

Bartha-Kéri Biankának és Szögi Istvánnak még ennél is nagyobb céljaik vannak a következő két évre.

2021. 07. 30.

Két magyar atléta is bemutatkozhatott a tokiói olimpián

A sportok királynőjének az eseményei is megkezdődtek péntek hajnalban.

Cseh László diadalmas búcsúja, Milák Kristóf olimpiai csúcsa, Top 10-es helyezés evezésben

Megkezdődtek az atlétikaversenyek, Major Veronika sportpisztolyban szerepelt a péntek hajnali programban a tokiói nyári játékokon.

2021. 06. 28.

Korosztályos magyar csúcsok dőltek meg az Atlétikai Magyar Bajnokságon

Márton Anita visszatért, néhány versenyző pedig nagy lépést tett az olimpiai részvétel felé.

2021. 06. 20.

Győzött és egy osztállyal feljebb jutott a magyar válogatott az atlétikai csapat Eb-n

A több számban is tartalékos magyarok magabiztosan végeztek az élen a Bulgáriában rendezett tornán.

Magyarország vezet az első nap után a Csapat Európa-bajnokságon

Kiválóan kezdtek atlétáink Bulgáriában, 21 versenyszámból 15-ben is a legjobb háromban zártak.

2021. 06. 15.

Bartha-Kéri Bianka versenycsúccsal győzött a kladnói nemzetközi atlétikai viadalon

Rába Dániel egyéni csúcsot döntött és bronzérmes lett kalapácsvetésben.