Brutális zsákolás, pontrekord és új egyéni csúcs az NBA All Star-gáláján

LeBron James csapata először vesztette el a gálamérkőzést.

2022. 11. 08.

Az Atlanta állította meg a Görög Szörny csapatát az NBA-ben

A tavalyi bajnok kilenc mérkőzés óta tartó veretlenségi sorozata szakadt meg az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban.

2022. 09. 14.

Megszégyenülve hagyta el a parkettet a Görög Szörny - videó

Az egyik nagy esélyesnek tartott csapat egészen addig vezetett az Eb-n.

2022. 08. 12.

NBA-sztárokkal állt össze egy képre a Real Madrid focistája

Madridban voltak a görög hősök, benéztek a Realhoz is.

2022. 05. 25.

A Görög Szörny sorozatban negyedszer került be az év csapatába az NBA-ben

LeBron James a 18. alkalommal szerepel az idény valamelyik válogatottjában.

2022. 04. 22.

Világsztár sportolók, akik megjárták a háborúk frontjait

Az orosz-ukrán háború kapcsán összegyűjtöttük a legnagyobb sportolókat, akik a háború miatt karrierjüket és életüket is kockára tették.

2022. 04. 10.

Ötven bankban tartotta a pénzét az NBA egyik legnagyobb sztárja

Nem a pénzügyi tudatosság vezette a Görög Szörnyet.

2022. 02. 07.

A Philadelphia kameruni centere a Chicago Bulls ellen is megállíthatatlan volt

A jövő hétvégi All Star-gála keleti kezdőötösébe jutott Joel Embiid hetedszer ért el legalább 40 pontot az NBA-szezonban.

2021. 12. 26.

A koronavírusból felgyógyuló Görög Szörny győzelemre vezette a bajnoki címvédőt az NBA-ben

A Bucks sorozatban harmadszor győzött, a Celtics pedig egymást követő negyedik alkalommal veszített az észak-amerikai profi kosárliga legutóbbi játéknapján.

2021. 12. 11.

A görög szörny lehengerlő játékával nyert a címvédő Bucks az NBA-ben

A Lakers legjobbja ezúttal is LeBron James volt.

2021. 12. 02.

A Görög Szörny az utolsó másodpercekben szerezte meg a győzelmet a csapatának az NBA-ben

A bajnoki címvédő Milwaukee Bucks egy hihetetlenül kiélezett meccsen tudta legyőzni a Charlotte Hornets csapatát.

2021. 11. 29.

Leírhatatlan volt a kisfiú öröme, miután megkapta az NBA-sztár cipőjét - videó

Giannis Antetekounmpo alighanem életre szóló élményt szerzett az ifjú rajngónak.

2021. 10. 28.

Négy védő sem tudta megállítani a Görög Szörnyet az NBA-ben - videó

Bár a bajnoki címvédő Milwaukee Bucks hazai pályán kapott ki a Minnesota Timberwolves csapatától, de a meccs talán legszebb kosarát a Bucks szupersztárja, Giannis Antetokounmpo szerezte.

2021. 07. 12.

A Görög Szörny vezérletével szépített a Bucks az NBA-nagydöntőben

A kétszeres MVP Jannisz Antetokunmpo 41 ponttal vette ki a részét a Phoenix Suns elleni sikerből.

2021. 07. 09.

Elszabadult a Görög Szörny, félelmetes volt, amit művelt - videó

A Bucks sztárja, Jannisz Antetekounmpo mindent megpróbált, hogy feltüzelje a társait, de ez sem volt elég, 2-0 a Suns-nak az NBA-döntőben.

2021. 06. 20.

Hiába Kevin Durant dudaszóban dobott egyenlítése, csapata kiesett az NBA-ből - videó

A világsztár 48 pontot dobott, de a Brooklyn Nets nem bírt a Görög Szörnnyel a főcsoport-elődöntő hetedik meccsén.

2021. 05. 25.

Az NBA görög sztárja a focitudásával szórakoztatta a rajongókat - videó

A világ egyik legjobb kosarasa megmutatta a Milwaukee Bucks legutóbbi meccsén, hogy lábbal sem ügyetlen.

2021. 05. 05.

Lebron James csapatára óriási küzdelem vár az NBA rájátszásában

A Los Angeles Lakersnél valami nagyon elromlott az alapszakasz végére, miközben több keleti és nyugati csapat jó esélyekkel pályázik NBA bajnoki címre.

Sorozatban ötödször jutott be a rájátszásba a Milwaukee Bucks

A 36 pontos Giannis Antetokunmpo vezetésével három nap alatt másodszor győzték le a bajnoki címre is esélyes Brooklyn Nets csapatát.