Nagy lépést tett a G-csoport megnyerése felé a Fotex KC Veszprém férfikézilabda-csapata, miután a dán Skjern otthonában is győzni tudott a Bajnokok Ligája 3. fordulójában.

Férfi Bajnokok Ligája, 3. forduló, G-csoport:
Skjern Handball (dán) - Fotex KC Veszprém 23-26 (15-11)

Jól kezdett a Veszprém, elhúzott 3-1-re, de aztán egyre jobban védekezett a lelkes dán csapat, és a 11. percre Knutsen találataival fordított (5-4). Ezt követően sokáig felváltva estek a gólok, s a tartalékos magyar csapat bírálata, hogy a Skjern még emberhátrányban is eredményes volt. Aztán a szünetig még tovább nőtt a különbség, mert egyre több dán - különösen Gjessink - játszott szinte hiba nélkül.

A második félidőben rengeteget javult a Fotex, amely a korábbinál lényegesen agresszívebben védekezett, és a támadásban gyorsabb volt. Fokozatosan csökkent a Skjern előnye, mi több, a 43. percben már a magyarok vezettek (18-19).

Ekkor már lényegesen jobb volt riválisánál a Veszprém, és alig engedte kibontakozni a hazaiakat, akik csak kapkodtak.

A magyar bajnok a második félidőben hírnevéhez méltóan remekelt, és ez elegendő volt a százszázalékos mérleg megőrzéséhez.