Távozik a sikerelnök: Görbiczék Kelecsényi nélkül folytatják

Tóth Gabriella; Korsós Dorina; DÍSZTÁRGY eredményhirdetés FOTÓ ÁLTALÁNOS győztes kézilabdázó Közéleti személyiség foglalkozása kupa megcsókol sportoló SZEMÉLY TÁRGY trófea
Győr, 2015. augusztus 29. A győri Korsós Dorina (b) és Tóth Gabriella csókolja meg a kupát a női kézilabda Szuperkupa FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC találkozója végén a győri Audi Arénában 2015. augusztus 29-én. A címvédő Győr nyerte a női kézilabda Magyar Szuperkupát, miután 29-24-re legyőzte a bajnoki aranyérmes FTC csapatát. MTI Fotó: Kovács Anikó
Lemondott Kelecsényi Ernő a Győri Audi ETO KC női kézilabdaklub elnöki posztjáról.

A klub keddi közleménye szerint "az elnökség az egyesületet a jövőben más vezetési struktúrával és a klubmenedzsmenten belüli differenciáltabb munkamegosztással kívánja irányítani, melyben Kelecsényi Ernő nem kíván részt venni. Ezért elnöki mandátuma lejárta előtti lemondással lehetővé teszi, hogy az elnökség már most megkezdhesse az új vezetési struktúra kidolgozását."

Kelecsényi Ernő, a Győri ETO KC elnöke önként távozik a posztjáról Forrás: Győri ETO KC

Kelecsényi Ernő csaknem ötéves vezetése alatt a klub legsikeresebb időszakát mondhatja magáénak: kétszer nyerte meg a legrangosabb európai kupát, a Bajnokok Ligáját, háromszor a magyar bajnokságot, négyszer a Magyar Kupát, illetve kétszer hódította el a magyar Szuperkupát.