A szegedi játékos a magyar tenisz-utánpótlás egyik legnagyobb reménysége, korosztályában már vezette az európai ranglistát.

Országos eredményei
2007: Korosztályos Magyar Bajnokság, 1. hely
2008: Fedettpályás Korosztályos Magyar Bajnokság, 1. hely

Nemzetközi eredményei
2007: Junior Tour versenyek: Maribor, Cakovec, Szkopje, Ostrava 1. hely; Százhalombatta 2. hely; Maribor, Trencin 3. hely

A magyar tenisz-utánpótlás egyik legnagyobb reménysége, a Szegedi Városi Tenisz Klub játékosa.

Tízéves kora óta az utánpótlás élvonalának tagja, a korosztályos ranglistán rendre dobogós helyeken áll, háromszoros magyar bajnok.

2008-ban két tornagyőzelem mellett a magyar teniszsport történetében elsőként nyerte meg az ETA "Mesterek Tornáját". A 16 éves fiúk európai ranglistáját évközben két hónapig vezette, az évet végül a második helyen zárta, amely az eddigi legelőkelőbb magyar helyezésnek számít.

A magyar fiú válogatott első játékosaként csapatban Európa-bajnoki címet, egyéniben ezüstérmet szerzett, míg a világbajnokságon a nyolcadik helyig jutott.

Edzője édesapja, aki szintén komoly szinten teniszezett.

2007 óta támogatottja a MOL Tehetségtámogató programnak.