Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, a hazaiak a második játékrészben tíz emberrel is magabiztosan őrizték meg előnyüket, és nagyobb különbséggel is nyerhettek volna, ha jobban használják ki a helyzeteiket.

Borsodi Liga, 21. forduló:
MTK Hungária - Haladás 5-1 (4-0)
Hungária körút, 1000 néző
vezette: Sápi
MTK: Hajdú - Komlósi, Smiljanic, Elek - Madar (Buzsáky 59.), Zavadszky, Lazic, Füzi - Czvitkovics (Horváth L., 46.), Ferenczi (Bükszegi 71.), Illés
Haladás: Takács T. (Kurucsai 59.) - Nagy G. - Horváth A., Némethy, Suriel, Tóth P. - Lukács, Japa (Czeglédi 68.), Leandro, Halmosi - Arnon
gól: Zavadszky (2.), Czvitkovics (23.), Ferenczi (31.), Illés (45., 74.), illetve Japa (57.)
sárga lap: Illés (42.), Elek (78.), Horváth L. (80.), illetve Japa (65.)
kiállítva: Komlósi (39.)

2. perc: Madar indította Zavadszkyt, aki 10 m-ről estében az elévetődő Takács fölött a jobb sarokba emelt (1-0).

23. perc: Czvitkovics hozta fel a labdát, és mivel senki sem támadta meg, 15 m-ről a bal sarokba lőtt (2-0).

31.perc: Füzi beadása után Takács T. Ferenczi elé ütötte a labdát, a csatár 8 m-ről kapásból a kapu közepébe lőtt (3-0).

39. perc: Komlósi a szombathelyi térfél közepén ököllel arcon vágta Halmosit, a játékvezető azonnal kiállította a hazaiak védőjét.

45. perc: Zavadszky beadása után Illés 6 m-ről a jobb sarokba fejelt (4-0).

57. perc: Japa 17 m-ről váratlanul lövésre szánta el magát, és a mozdulatlan Hajdu mellett a bal alsó sarokba talált (4-1).

74. perc: Buzsáki ugratta ki két védő között Illést, a válogatott középpályás egyet tolt a labdán, majd 14 m-ről a bal sarokba gurított (5-1).