Döntetlent hozott a vasárnapi Győr-Újpest mérkőzés a labdarúgó Arany Ászok Liga 14. fordulójában.

Arany Ászok Liga, 14. forduló:
Győri ETO FC - Újpest FC 1-1 (1-0)
Győr, 600 néző, V: Ábrahám
Győr: Stevanovic - Zsók, Stark, Vincze G., Tóth P. - Sándor (Varga Z., 65.), Horváth R. (Pusztai, 72.), Vincze O., Makra - Peric, Priskin (Pomper, 86.)
Újpest: Vlaszák - Grósz (Kőhalmi, 75.), Tamási, Vermes, Vanczák - Simek, Erős (Polonkai, 46.), Farkas, Tóth N. - Bükszegi (Kovács Z., 46.), Rajczi
gól: Vincze O. (8.), illetve Tóth N. (57.)
sárga lap: Priskin (79.), illetve Rajczi (28.), Farkas (35.), Tamási (49.), Vlaszák (79.)

8. perc: a győriek labdát szereztek a kitámadó Újpest ellen, Peric és Vincze O. szép összjátéka végén utóbbi 5 méterről lőtt az üres kapuba (1-0).

38. perc: Simek remek szólóját láthatták a nézők, amelynek végén 14 méteres lövése nem sokkal ment a jobb kapufa mellé.

57. perc: Horváth R. buktatta Kovácsot, a 22 méteres szabadrúgást Tóth N. bombázta a győri kapu bal felső sarkába (1-1).

58. perc: Peric 25 méteres bombája Vlaszák kezéről vágódott a felső lécre, majd onnan az alapvonalon túlra.

A nagyon kevés néző előtt jobbára az Újpest játszott mezőnyfölényben, a győriek azonban egy korán megszerzett szép góllal vezettek a szünetben.

A fordulást követően viszonylag gyorsan egyenlített az Újpest, majd változatos játék alakult ki. Mindkét csapat előtt adódtak helyzetek, ám az eredmény nem változott, a döntetlen igazságosnak mondható.