Hiába szerzett szép gólt Németh Krisztián, csapata, az AEK Athén 2-1-s vereséget szenvedett hazai pályán a nagy rivális Olimpiakosztól a görög bajnokság 4. fordulójának rangadóján.

Az első félidő végén a vendégek szereztek vezetést, egy bal oldali beadást követően Toroszidisz fejelt a jobb sarokba. A második félidő elején a csatár megduplázta góljai számát, a félpályától megindulva három védőt rázott le magáról, majd a messze kint álló kapus felett 30 méterről pazar gólt emelt.

Az AEK 0-2 után sem adta fel, a 65. percben Németh 12 méterről jobbal hatalmas gólt ragasztott a bal felsőbe, de mint kiderült, a vasárnaptól már az egyiptomi U20-as világbajnokságon szereplő csatár találata csupán a szépítésre volt elég.