Két gól, egy gólpassz és egy tizenegyes kiharcolása. Ez volt Nemanja Nikolics mérlege az MLS legutóbbi fordulójában a Chicago-Seattle mérkőzésen, Mit lehet erre mondani? Parádés teljesítmény. Chicago-Seattle 4-1. Mindez a bajnoki címvédő ellen.

A magyar válogatott csatár a 25. percben tizenegyesből volt eredményes. A büntetőt is ő harcolta ki, ezzel a góllal vezetett a Chicago. Még az első félidő vége előttt Clint Dempsey egyenlített.

Nikolics 2–1-es Fire-vezetésnél a 73. percben Luis Solignacknak adott gólpassztt, ezt követően ő értékesített egy ziccert, beállítva ezzel a 4–1-es végeredményt.

Nemanja Nikolics eddig tíz bajnoki meccsén lépett pályára és nyolc gólt szerzett az MLS-ben. Csapata, a Chicago Fire a hatodik helyen áll a Keleti főcsoportban.