Egy félidőt focizott, simán nyert a Bayern

Bayern
27 January 2019, Bavaria, München: Soccer: Bundesliga, Bayern Munich - VfB Stuttgart, 19th matchday in the Allianz Arena. Bayern players Mats Hummels (l-r), Leon Goretzka-Thiago (hidden) and David Alaba cheer for the goal to 1-0. Photo: Tobias Hase/dpa - IMPORTANT NOTE: In accordance with the requirements of the DFL Deutsche Fußball Liga or the DFB Deutscher Fußball-Bund, it is prohibited to use or have used photographs taken in the stadium and/or the match in the form of sequence images and/or video-like photo sequences.
A címvédő Bayern München 4-1-re verte a VfB Stuttgartot a német labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén.

Az 1-1-es első félidőt követően a müncheniek az 55. percben öngóllal jutottak másodszor is vezetéshez a találkozón, majd Robert Lewandowski büntetőt hibázott. A 71. percben mégis két gólra nőtt a különbség, Lewandowski pedig a hajrában csak betalált, ezzel beállította a végeredményt.
A Stuttgart sorozatban a negyedik vereségét szenvedte el a Bundesligában, míg a megszakítás nélkül hetedik bajnoki összecsapását is megnyerő Bayern tapad az éllovas Borussia Dortmundra, de a müncheniek hátránya továbbra is hat pont.