Az arab emírségekbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában az al-Ittihad Kalba magyar légiósa, Dzsudzsák Balázs hatalmas gólt lőtt az al-Fujairah vendégeként, majd egy gólpasszt is kiosztott, de a győzelemhez ez sem volt elég (3-3).

A magyar válogatott csapatkapitánya egygólos hátrányban – a mérkőzés elején Hassan Mohamed öngóljával szerzett vezetést a hazai csapat – volt eredményes a 10. percben:

a középpályás egy röviden felszabadított labdát lőtt 17 méterről a bal felső sarokba.

A 20. percben a kolumbiai támadó, Tommy Tobar góljával a vezetést is megszerezte az al-Ittihad Kalba, aki a magyar középpályás kapufája után talált a kapuba, de a meccsnek itt még közel sem volt vége.

Előbb fordított a hazai együttes is – többek között egy újabb öngólnak köszönhetően –, majd a 72. percben ismét egyenlő volt az állás (3-3):

Dzsudzsák bal oldali beadása után az MTK kölcsönjátékosa, Myke Ramos fejelt a kapuba.

Újabb gól már nem esett, így hiába játszott fantasztikusan Dzsudzsák Balázs, sorozatban hatodik meccsén maradt nyeretlen az al-Ittihad Kalba.