A listavezető Tottenham városi rangadón lépett pályára, immár korlátozott számú néző előtt a Crystal Palace otthonában, ahol 1-1-es döntetlent játszott a két csapat.

Jól kezdett az éllovas Tottenham, amely Szon gólpassza után Harry Kane góljával szerzett vezetést. A vendégeknek több lehetőségük is volt az első félidőben, a hazaiak pedig a hajrában a kapufát találták el, de maradt a 0-1.

Harry Kane már a 15. gólját szerezte a szezonban Forrás: AFP/Andrew Couldridge

A második félidőben kicsit visszavett a tempóból Mourinho csapata, a Palace pedig szép lassan elhitte, hogy lehet esélye a pontszerzésre. Több nagy helyzet után Schlupp egyenlített a 81. percben.

A folytatásban mindent megtett a sikerért a Spurs, de Guaita az utolsó tíz percben mindent védeni tudott.

Összefoglaló ITT.

Az első vasárnapi meccsen a Southampton hazai pályán könnyedén, 3-0-ra nyert a sereghajtó Sheffield United ellen. A Sheffield egyetlen pontot szerzett eddig a szezonban, az angol futball történetében eddig három csapat indított hasonlóan: 1930-ban a Manchester United, 1931-ben a New Brighton, 1970-ben pedig a Newport County együttesének volt 12 fordulót követően egy vagy annál kevesebb pontja.