A Fiorentina két góllal nyert Udinében (0-2) az olasz labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján. A Napoli nem tudott nyerni a Bologna ellen (0-0), az AS Romában hiába talált be Romelu Lukaku, a Torino megmentette az egyik pontot (1-1).

A Ferencváros Konferencia-liga csoportellenfele három győzelemmel, illetve egy-egy döntetlennel és vereséggel az ötödik helyen áll a tabellán.

Az Udinese elleni kétgólos siker alkalmával Lucas Martinez Quarta és Giacomo Bonaventura volt eredményes.

A címvédő Napoli egyelőre nem találja a ritmusát, csak gól nélküli döntetlenre volt képes Bolognában.

A Napoli az utolsó három bajnokiján nyeretlen maradt.

Az AS Roma sem tudott győznia Torino vendégeként. José Mourinho csapatában Romelu Lukaku szerezte a vezetést jelentő gólt a 68. percben, de itt még nem volt vége a meccsnek. A Torino ugyanis a 85. percben egyenlíteni tudott Duvan Zapata fejesével - aki a 150. gólját szerezte az Serie A-ban.