Társoldalunk:

Képernyőn az NB I-es hajrá és a Bundesliga utolsó fordulója

2017.05.20. 08:07

Az OTP Bank Liga első helyén álló Budapest Honvéd akár már este megnyerheti a bajnokságot, míg a Bundesligában szereplő Hertha BSC a Leverkusen ellen, Berlinben harcolhatja ki az európai kupaindulást. A szombati sportdömpinget akár a livescore-alkalmazásunkon keresztül is lehet követni.

M4 Sport
11.00 és 12.30: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer, felnőtt egyéni
15.30: Kézilabda, férfi NB 1, döntő, 1. mérkőzés, Veszprém-Szeged
18.00: Labdarúgás, NB I, DVSC-Budapest Honvéd
20.30: Labdarúgás, NB I, Videoton-Ferencváros

Sport 1
14.00: Cselgáncs, GS-verseny, Jekatyerinburg
16.45: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Betis
19.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Alavés
21.00: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Osasuna

Sport 2
15.15: Jégkorong, vb, elődöntő, Kanada-Oroszország
19.15: Jégkorong, vb, elődöntő, Svédország-Finnország
21.45: Ökölvívás, profi gála, Noel Gevir-Krzysztof Wlodarczyk

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
6.45: Labdarúgás, U20-as vb, Németország-Venezuela
9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Anglia-Argentína
13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz
19.00: Lovassport, Global Champions Tour, Madrid
21.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

Eurosport 2
13.45 és 17.45: Motorsport, Endurance-vb
15.15: Labdarúgás, Bundesliga
22.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Chicago Fire

Digisport 1
11.05: Autósport, F3, Pau, 1. futam
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma
17.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-AS Roma
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Fiorentina
22.50: Autósport, Indy 500, kvalifikáció

Digisport 2
12.40: Autósport, ADAC GT Masters, Lausitzring, 1. futam
15.55: Autósport, Formula E, Párizs
17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

Digisport 3
16.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Lausitzring, 1. futam
19.00: K1, Glory-sorozat, Hollandia
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Bastia és Lorient-Bordeaux

Spíler TV
7.55: Autósport, Supercars
9.15, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP és Moto2
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 4. szabadedzés, MotoGP
12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, időmérő, Moto3, MotoGP és Moto2